Turkcell Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutluyor

Turkcell’in marka yüzleri Melis Sezen ve Barış Arduç, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel olarak hazırlanan reklam filmi için kamera karşısına geçti. Filmde, Cumhuriyet Güneşi marşını söylemeye hazırlanan küçük bir kız çocuğunun marşın sözlerini heyecandan unutması üzerine tüm salonun coşkuyla ona eşlik etmesi konu ediliyor.

Turkcell, özel günleri sahiplenerek edindiği misyonla yayınladığı filmde Cumhuriyet Güneşi marşı konu ediliyor ve “biz bir olunca başardıklarımız asla #unutulmaz” mesajı işleniyor.

Film, bir okulun müsamere salonunda Melis Sezen’in yeğeni olan küçük kız çocuğunun “Cumhuriyet Güneşi” marşını söylemesiyle başlıyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı müsameresini izleyenler arasında bulunan Barış Arduç, telefonunu çıkarıp video çekmeye başladığı esnada küçük kız marşın sözlerini unutuyor. Mahcup şekilde bekleyen kız çocuğuna destek olmak için devreye giren Arduç, sözleri hatırlatmak amacıyla marşa kaldığı yerden devam ediyor. Ardından Melis Sezen ve tüm salon da tek tek ayağa kalkarak küçük kıza eşlik ediyor ve marşı hep birlikte söylüyorlar.

Künye

Reklamveren: Turkcell

Reklamveren Marka Ekibi: Aslıhan Ahızkal, Özlem Arın, Merve Çetintaş

Reklamveren Prodüktör: Tuğba Özkan, Hakan Pamukçu

Reklamveren Medya Ekibi: Aslıhan Ahızkal, Dilek Kafalı, Özlem Gencay

Reklam Ajansı: Rafineri

CCO: Emre Kaplan

Executive Kreatif Direktör: Ali Şener

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.