Turkcell, alışveriş sitesi TurkcellMağaza’yı açtı

Turkcell, Türkiye’de telekom sektörünün ilk çevrimiçi bireysel  alışveriş sitesi TurkcellMağaza’nın açılışını yaptı. Turkcell’liler bundan böyle tüm ihtiyaçlarını 7 gün 24 saat açık Turkcell mağazası www.turkcellmagaza.com’dan karşılayabilecek. Güncel içeriğiyle Turkcell ürün ve hizmetlerine ‘tek tıkla’ ulaşabilmeyi sağlayan TurkcellMağaza, Turkcell güvencesiyle internetten hızlı ve kolay alışveriş olanağı sunuyor.

www.turkcellmagaza.com adresi üzerinden hizmet verecek sitede TL yükleme, internet paketi yükleme, web mesaj gibi hizmetlerin yanında telefon, notebook ve tabletler, aksesuarlar ve VINN’lar da satışa sunuluyor. TurkcellMağaza’dan yapılan alışverişlerden ilk aya özel kargo ücreti alınmıyor.

Tüm Turkcell’liler, bu siteye ister mobil imza ister Turkcell şifreleriyle giriş yapabiliyor. Seçilen siparişler kredi kartı ya da havale/EFT ile veya Turkcell hat faturasına yansıtılarak ödenebiliyor. TurkcellMağaza’da peşin ve 24 aya varan taksitli teklifler tüm Türkiye için geçerli. Kontratlı Turkcell tekliflerinden şimdilik İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya’daki Turkcell’liler faydalanabiliyor.


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.