artwork

Türkçe Foursquare Turkcell’le Türkiye’de

12 yıl önce

0

Turkcell, paylaşım ve kataloglama deneyimlerine dayalı bir mobil uygulama olan Foursquare ile iş birliği yaptı. Foursquare, Turkcell desteğiyle 7 Haziran’dan itibaren ilk kez Türkçe olarak iOS ve Android işletim sistemli telefonlar için www.foursqaure.com adresinde kullanıma sunuldu.

Konum tabanlı Foursquare, Türkiye’deki ilk rozet kampanyasını da Turkcell ile gerçekleştirdi. Turkcell’i Foursquare’den takip eden kullanıcılar, belirli mekanlarda 4 defa “check-in” yaptıklarında Turkcell 4 Çeker rozeti kazanacaklar.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Foursquare İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Holger Luedorf,“Türkiye için özel olarak hazırlanan uygulamalarımızın ve Türkiye pazarındaki ilk rozet kampanyamızın lansmanında Turkcell ile çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz,” dedi. Luedorf, “Türkiye Foursquare için son derece önemli bir pazar. Bu kampanyanın bize bölgede daha da fazla tanınma ve büyüme olanağı sağlayacağını umuyoruz” diye konuştu.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın ise, “Dünyamızı saran sosyal ağlar arasında yaratıcı kullanım alanlarıyla fark yaratan Foursquare’i bundan böyle Türkiye’de Türkçe olarak kullanabileceğiz.” dedi.

Foursquare’in Türkiye’deki aktif kullanıcı sayısı son yılda % 650 büyüme gösterdi. Türkiye’deki Foursquare kullanıcıları bugüne kadar 50 milyon check-in yaptı. Türkiye’deki Foursquare kullanıcıları bugüne kadar platformda 700 bin mekan oluşturdu.

Senin için
Tümünü göster
Campaign Big Global Awards 2024: Kazananlar açıklandı

Başvurular ve kazananlar dört kıtadan geldi...

Walmart, Vizio’yu 2,3 milyar dolara satın alıyor

Walmart, Amazon ile rekabet edebilmek için hızla büyüyen reklamcılık işini...

Tinder’dan yeni kimlik doğrulama sistemi

Tinder yeni kimlik doğrulama sistemini ABD ve İngiltere’de kullanıma sunuyor...