artwork

Türkçe Foursquare Turkcell’le Türkiye’de

11 sene önce

0

Turkcell, paylaşım ve kataloglama deneyimlerine dayalı bir mobil uygulama olan Foursquare ile iş birliği yaptı. Foursquare, Turkcell desteğiyle 7 Haziran’dan itibaren ilk kez Türkçe olarak iOS ve Android işletim sistemli telefonlar için www.foursqaure.com adresinde kullanıma sunuldu.

Konum tabanlı Foursquare, Türkiye’deki ilk rozet kampanyasını da Turkcell ile gerçekleştirdi. Turkcell’i Foursquare’den takip eden kullanıcılar, belirli mekanlarda 4 defa “check-in” yaptıklarında Turkcell 4 Çeker rozeti kazanacaklar.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Foursquare İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Holger Luedorf,“Türkiye için özel olarak hazırlanan uygulamalarımızın ve Türkiye pazarındaki ilk rozet kampanyamızın lansmanında Turkcell ile çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz,” dedi. Luedorf, “Türkiye Foursquare için son derece önemli bir pazar. Bu kampanyanın bize bölgede daha da fazla tanınma ve büyüme olanağı sağlayacağını umuyoruz” diye konuştu.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın ise, “Dünyamızı saran sosyal ağlar arasında yaratıcı kullanım alanlarıyla fark yaratan Foursquare’i bundan böyle Türkiye’de Türkçe olarak kullanabileceğiz.” dedi.

Foursquare’in Türkiye’deki aktif kullanıcı sayısı son yılda % 650 büyüme gösterdi. Türkiye’deki Foursquare kullanıcıları bugüne kadar 50 milyon check-in yaptı. Türkiye’deki Foursquare kullanıcıları bugüne kadar platformda 700 bin mekan oluşturdu.

Senin için
Tümünü göster
Tinder 500 dolar’lık abonelik sistemini test ediyor

Online flört uygulaması Tinder’ın, ayda 500 dolar olacak bir abonelik...

Shutterstock’a yapay zeka destekli görsel oluşturma aracı geldi

Shutterstock kullanıcıları artık yapay zekâ desteğiyle yaratıcı görseller oluşturabilecek...

Michael Jordan’ın Nike ile olan sponsorluk anlaşması film oluyor

Nike’ın eski yöneticisi Sonny Vaccarro’nun hayatını işleyecek olan film, basketbol...