Site icon Campaign Türkiye

Türk Telekom Selfy yeni reklam filmi yayında

Türk Telekom Selfy yeni reklam filmi ile sosyal paketlerinin avantajlarını anlatıyor ve gençleri Selfy kullanmaya davet ediyor.

Türk Telekom’un gençlik markası olan Selfy, gençlerin sosyal medya platformlarında geçirdiği zamandan yola çıkarak, hiçbir sosyal medya mecrasından vazgeçmen gerekmeyecek diyor. İnternet paketlerinin yetersizliğine değinen marka, sosyal medya mecralarının çabucak paketleri bitirdiğini söylüyor ve bu duruma maruz kalmamak için Selfy’nin avantajları ile doyasıya sosyal medyaların keyfini çıkartın diyor.

Reklam filminde sosyal medya uygulamalarının interneti çok çabuk bitirdiği için birkaç platformu telefonundan silmek isteyen Emirhan’ın kararsızlığı anlatılıyor. Twitter’ı silmek istediğinde adının çıkmasından korktuğu için geri adım atıyor. Instagram’ı silmeye kalktığı zaman ise Instagram’ın geniş ağı ve takip ettiği çoğu hesaplardan da vazgeçeceğini anlıyor, Facebook’u silmek istediğinde ise mahallenin ağabeysi “Facebook silinir mi,? Seri like getirin kardeşime” diyor ve Emirhan hiçbir platformu silemiyor. Reklam filminin sonunda ise “hiçbirinden vazgeçmeyelim, Selfy’nin sosyal medya paketlerine geçelim” denilerek Selfy’nin sosyal paketinin avantajları anlatılıyor.

Künye:

Reklamveren: Türk Telekom Selfy

Reklam Ajansı: Publicis Türkiye

Exit mobile version