Tumblr’ın starları seçiliyor

Tumblr’ın moda ve tasarım dünyasıyla yakından ilgilenen kullanıcı kitlesini hedefleyen ayakkabı markası Aldo, “Tumblr’ın Starları” adıyla bir yarışma düzenledi.

15 Ocaktan itibaren yarışmaya katılmak isteyen kullanıcılar bloglarını tanıtan kısa bir yazıyı ve referanslarını aldorise.tumblr.com adresine yollayacak. Kazanan 5 kullanıcı Alldayeveryday ajansı tarafından popülerite, kişilik özellikleri ve içeriğin kalitesi gibi kriterler göz önüne alınarak belirlenecek. Kazananlar şirketten sayfalarının dizaynı konusunda destek alabilecek ve şirketin resmi Tumblr hesabından bloglarının tanıtımı yapılacak.

Yarışma müşterilerinin arasındaki genç tasarımcılarla yoğun işbirliği içerisinde olmak isteyen şirketin başlattığı Aldo Rise programının bir parçası.

Alldayeveryday ajansının İletişim Direktörü Julie Fredrickson yarışma hakkında “Çoğu zaman şirketler Tumblr gibi gelişmekte olan sitelerdeki kitleden yararlanmak istiyor. Halbuki önemli olan böyle yaratıcı bir topluluğun şirkete nasıl değer kazandırabileceğini görmek.” diye yorum yaptı.

Şimdiye kadar birçok marka takipçi kazanmak için sosyal paylaşım sitelerinde yarışmalar düzenledi. Ancak Tumblr’da böyle büyük çapta bir yarışma daha önce düzenlenmemişti.

Kaynak: Mashable 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.