artwork

Tüm köpek severler bu pop up bar’da buluşacak

2 yıl önce

0

Tinder, köpek severler arasında romantizmi ateşlemeye yardımcı olmak için bir pop-up bar deneyimi başlatıyor. Londra, Manchester ve Edinburgh’taki barlar köpek dostu buluşmalara ev sahipliği yapacak.

Genç İngilizler büyük köpek hayranlarıdır ve %91’i köpekleri birinden hoşlanmazsa o ilişkinin bozulacağını söylüyor. Bu nedenle, ileride herhangi bir beklenmedik durumdan kaçınmak için “The Bark & Spark”ta köpekler, randevularda sahiplerine eşlik edecek.

Tinder, evcil hayvanlar eşliğinde ilk buluşmalara ev sahipliği yapmak için 14 ve 15 Mayıs’ta üç halka açık evi kullanacak. Bekarlar, Tinder’dan ilham alan bir menünün tadını çıkarabilecekleri The Dog House (Londra), The Dog and Partridge (Manchester) ve Hare of the Dog’u (Edinburgh) ziyaret etmeye davetli.

Bir randevu bulmak için Tinder kullanıcıları, Tinder’da üyelerin ilgi alanlarına göre profilleri görüntülemesine olanak tanıyan etkileşimli alan “Keşfet”teki Animal Parent kutucuğuna tıklayabilir. Daha sonra bir eşleşme arayan diğer hayvan severleri arayabilirler.

Bu deneyim, profil fotoğraflarında köpeklerini gösteren üyelerin %5 daha fazla eşleşme elde etmesinden ve insanların %29’unun başarı şanslarını artırmak için flört profillerine bir köpekle bir resim eklediklerini kabul etmelerinden ilham aldı.

Tinder İngiltere İletişim Kıdemli Direktörü Laura Wilkinson-Rea şunları söyledi: “Köpeklerin Tinder üyeleri tarafından sevildiği bariz, üyelerimizin %10’unun Tinder profillerindeki ilgi alanlarından biri ‘köpek sever’.

Bu nedenle ilk pop-up bar deneyimimiz olan ‘The Bark & Spark’ı lanse ederek köpek severleri bir araya getirmek bize heyecan veriyor.”

Patili dostlarımıza biraz sevgi göstermek için Tinder, hem köpeklere hem de kediler için yaptığı yardım çalışmalarını desteklemek adına hayvan refahı yardım kuruluşu Battersea’ya bağışta bulunuyor.

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan

Kaynak: Campaign UK