Tui reklamı anne ve kızının hikayesini dansla anlatıyor

Almanya merkezli turizm şirketi Tui, “Yeniden birleşin, gülümsemenizi keşfedin” sloganıyla yeni bir reklam filmi yayınladı. Tui reklamı anne ve kızının hikayesini Strokes’un Someday parçası eşliğinde, bol bol somurtma ve keyifli bir dansla anlatıyor.

Reklam filminde enerjik bir anne ve somurtan ergen kızını izliyoruz. Genç kız annenin dansına uyum sağlasa da yaptığı hareketlerden keyif almıyor gibi görünüyor. Annesiyle tatile çıkan kızın, birlikte zaman geçirdikçe onunla daha iyi anlaştığını izliyoruz. Bir noktadan sonra ortak noktalarını bulan anne ve kızı, daha uyumlu hareketlerle ve yüzlerinde gerçek gülümsemelerle tatile devam ediyorlar. Yeniden bir araya gelme kavramıyla öne çıkan reklam filmi, “Gülümsemenizi keşfedin” sloganıyla tamamlanıyor.

Geçen yıla kadar Thomson Holidays ismiyle hizmet veren Tui, yeni marka konumlandırmasının ardından ilk büyük kampanyasını “Anne” filmiyle gerçekleştirdi. VML birleşmesinden kısa süre önce Y&R London tarafından hayata geçirilen kampanyanın yönetmeni Simon Cahn.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.