Tuborg Laos halkını maceracı olmaya çağırıyor

Tuborg yeni kampanyasında Laos halkını daha maceracı ve yeni deneyimlere çağırıyor.

‘Open to More’ adındaki kampanya Laos halkında (18 yaşından büyük) kişileri tamamen yeni deneyimler yaşatacak etkinlikler esnasında kendilerini videoya çekmeye davet ediyor. Bu etkinlikler; egzotik yiyecekleri yemekten, bir yabancıyla selfie çekmek ya da sokakta dans etmeye kadar değişebiliyor. Her video için tek bir kural var: Katılımcı ve Tuborg şişesi videoya dahil olmalı.

Kazanan Laos’luya Çin, Los Angeles, Kenya, Danimarka veya Avustralya seyahati hediye ediliyor.

Open to More, Tuborg’un Open kampanyasının Asya Pasifik bölgesi için lokal olarak oluşturulmuş kampanyası.

Tuborg yetkilisi Henrik Andersen Laos’un turizm sektöründe önemli bir rolünün olduğunu belirtiyor. “Turizm gelir getirmekte, hizmetin ve altyapının gelişimini sağlıyor, yeni iş alanları oluşturmakta ve bu şekilde yoksulluğu azaltıyor. Tuborg’un ‘Open to More’ kampanyasıyla Laos’taki turizmi desteklemeyi ve Laos halkının maceracı ruhunu ortaya çıkarabilmeyi umuyoruz.”

“Ayrıca kazananları başka ülkelere seyahate çıkardığımızda ufuklarını genişletmeyi, kültürel bir alışverişi ve farklı insanlarla tanışmalarını sağlamak isteriz. Kazananlar geri döndüklerinde maceralarını Laoslu yakınlarına anlatarak bu şekilde onların da hayatlarını zenginleştirebilir, önlerinde yeni pencereler açabilirler.”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.