TSKB’de üst düzey üç yeni atama

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası’nda Kurumsal Pazarlama, Kurumsal Finansman ve Proje Finansmanı departmanlarının yönetimine yeni isimler atandı. Düzenleme kapsamında, Meltem Gülsoy Kurumsal Pazarlama Müdürü, Barış Tunçsiper Kurumsal Finansman Müdürü, Hasan Hepkaya ise Proje Finansmanı Müdürü oldu.

İş yaşamına 1991 yılında TSKB’de mali analist olarak başlayan Gülsoy, Kurumsal Pazarlama Departmanı’nda 10 yıl görev yaptıktan sonra, 2009-2014 yılları arasında TSKB Proje Finansmanı Müdürü olarak pek çok enerji, alt yapı, gayrimenkul geliştirme, turizm ve satın alma projesinin finansmanında çalıştı. Gülsoy, 2009-2011 yıllarında TSKB GYO’da, 2012 yılında ise İş Leasing’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Mayıs 2014’te TSKB Kurumsal Pazarlama Müdürü olarak atanan Gülsoy, halen İş Girişim Sermayesi Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürütüyor.

 

 

 

 

Barış Tunçsiper, iş yaşamına 2003 yılında Mercedes Benz Türk A.Ş.’de başladı. 2006’da İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de çalışmaya başlayan Tunçsiper, 2013 yılında Kurumsal Finansman Müdürü olarak atandı. Tunçsiper, 5 Mayıs 2014 tarihi itibariyle TSKB’de Kurumsal Finansman Müdürü olarak yeni görevine başladı.

Hasan Hepkaya, iş yaşamına 2005 yılında TSKB Kurumsal Pazarlama Departmanı’nda Uzman Yardımcısı olarak başladı. 2009 yılında ise Proje Finansmanı Departmanı’nda Yönetici Yardımcısı görevine getirildi. Enerji ve altyapı projeleri başta olmak üzere proje bazlı sanayi, ticari gayrimenkul ve turizm yatırımlarının finansmanı ile birleşme ve satın alım finansmanı alanında tecrübeye sahip olan Hasan Hepkaya, halen TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürütüyor.

 

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.