TROY yerel değerleri desteklemeye devam ediyor

Evrencan Gündüz ile bu toprakların seslerini, ünlü şef Refika Birgül ile bu toprakların lezzetlerini keşfeden TROY yerel değerleri desteklemeye devam ederek mizahçı Erdil Yaşaroğlu ile “bize özgü ödeme yöntemleri” projesini hayata geçirdi.

Bankalararası Kart Merkezi (BKM) tarafından, Türkiye bankacılık ve finans sektörünün ortak çabalarıyla 2016’da hayata geçirilen ödeme yöntemi TROY, bu toprakların değerlerini sahiplenerek farklı projelere imza atıyor. TROY, bu amaç doğrultusunda genç sanatçı Evrencan Gündüz, ünlü şef Refika Birgül ve karikatürist Erdil Yaşaroğlu ile iş birliğine gitti.

TROY ile bu toprakların mizahını keşfetmeye yönelik bir yolculuğa çıkan Erdil Yaşaroğlu proje kapsamında “bize özgü ödeme yöntemleri”ni çizdi.

“Bu toprakların lezzetleri”

Bilgisi ve birikimiyle Anadolu’nun tatlarını izleyicilerine ulaştıran şef Refika Birgül, TROY ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında Anadolu’nun saklı lezzetlerini ve sevilen yemekleri keşfetmeyi sürdürüyor. Refika Birgül ile çıkılan lezzet yolculuğunda yemek tariflerinden püf noktalara tüm mutfak sırları meraklılarıyla buluşuyor.

“Bu toprakların değerlerini keşfetmeyi sürdüreceğiz”

BKM Kartlı Ödeme Sistemlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Temiz, “Ünlü yemek kitabı ve gazete yazarımız Refika Birgül’le bu toprakların lezzetlerini, genç sanatçı Evrencan Gündüz’le bu toprakların seslerini ve şimdi de karikatürist Erdil Yaşaroğlu ile bu toprakların mizahını keşfetmeye yönelik çok keyifli yolculuklara çıktık. 2018’de de bu alandaki çalışmalarımız devam edecek” dedi.

TROY daha önce de Evrencan Gündüz ile bir iş birliği yapmıştı ve sanatçı eski türküleri seslendirmişti.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.