Trendyol’dan yeni site Modagram

Trendyol.com bünyesinde ünlü markaların sezon ürünlerine tek bir adresten zaman ve kampanya kısıtlaması olmaksızın ulaşmayı sağlayan Türkiye’nin yeni alışveriş sitesi Modagram.com açıldı.

Ürün videoları, modaya danışmanlığı hizmeti, tam yetkili müşteri hizmetleri ekibi, ücretsiz iade, açılışa özel ücretsiz teslimat gibi ayrıcalıklar sunan site Türkiye’de e-ticaret alanında bugüne kadar hiç denenmemiş bir konsept sunacak. Ayrıca Türkiye’de bulunmayan dünyaca ünlü markaların ürünleri de çok yakında Modagram’da satışa sunulacak. Modagram 2012 yılı sonuna kadar 300 yerli ve yabancı markanın ürünlerini satmayı hedefliyor.

Sitede yer alan “Ne Moda” ve “Ne Giysem” bölümleri üyelere trendlere ve her mekana uygun öneriler sunuyor. Hadise, Merve Boluğur, Wilma Elles gibi ünlülerin ve Hakan Akkaya ve Deniz Marşan gibi ünlü stylistler’in seçtikleri yer alıyor.

Daha önce Milla by Trendyol ile e-ticaret sektöründe kendi markasını yaratan Trendyol.com, sürekli satış sitesi Modagram.com’da da kendi markasını yaratıyor. Modagram markası; kadın, erkek, ayakkabı ve aksesuardan oluşan 4 ana kategoride 50.000’den fazla ürün sunuyor. Değişen trendlere göre yarattığı tasarımları ve aynı zamanda klasik parçaları barındıran koleksiyonları, moda severlerin gardıroplarını güncel tutmalarına  yardımcı olacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.