artwork

Trendyol’da Hadise var

12 yıl önce

0

Hadise

Trendyol, reklamlarındaki popüler isimlerle olan birlikteliğine devam ediyor. Daha önce aynı sitede farklı bir markanın yüzü olarak poz veren Merve Boluğur’un ardından şimdi de Hadise, Trendyol reklamlarında yer alacak.

“Türkiye’nin Trend Yolu” sloganı ile televizyon kanallarında 24 Şubat 2012’de yayınlanacak olan reklam filmi ile birlikte, Hadise’nin özgün yorumuyla seslendirdiği jingle da aynı tarihten itibaren yayında olacak. Kampanyanın sloganı, markanın hem moda için önemli bir kuruluş hem de alışverişin modaya açılan kapısı olduğu iddiasında…

Reklam filminde herkesi uygun fiyatlar ve özel fırsatlar için Trendyol’a davet eden Hadise, Trendyol ile çalışmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, bu reklam filmi ile uzun sürecek bir iş birliğinin temellerinin atıldığını ifade etti.

Trendyol, gerçekleştirdiği kampanya çerçevesinde, Hadise’nin reklam filminde giydiği kıyafetlerin çoğunu kısa süre içerisinde özel bir butikle üyelerinin beğenisine sunacak. Reklam filminde, Hadise’nin yanı sıra Trendyol çalışanları da rol alıyor.

[youtube id=”82SlQS4kMuw” width=”600″ height=”350″]

Kullanılan Mecra: TV, internet, outdoor, radyo

Reklamveren: Trendyol

Reklamveren Yetkilisi: Demet Mutlu, Aylin Savkan, Meriç Aban, Özlem Özbilgili

Reklam Ajansı: DUDU

Kreatif Direktör: Murat Arlı

Yaratıcı Ekip: Mustafa Hayit, Burçin Yavuz, Kemal Aksel, Fürkan Aslim, Erhan Özden

Müşteri İlişkileri: Didem Tamer Gül, Mine Silen, Melih Mermutlu

Stratejik Planlama: Tuğçe Erül, Murat Hatip

Ajans Prodüktörü: Zeynep Gencebay, Alev Cihan

Müzik: Emre Irmak

Prodüksiyon Şirketi: Anima

Yönetmen: Tolga Dilsiz