Trainline’ın açıkhava reklamları kalkış panolarına dönüşüyor

Trainline, akıllı telefonlar ile görüntülendiğinde canlı tren kalkış panolarına dönüşüyor gibi görünen bir dizi afiş çıkardı.

Artırılmış gerçeklik teknolojisi ile hazırlanmış panolar, canlı tren zamanlarını ve otomobil ile seyahat etmeyi tren ile karşılaştırarak çevreye ne kadar daha az karbondioksit yayıldığını kişiselleştirilmiş bilgi olarak veriyor.

Bağımsız dijital ajans Byte tarafından hazırlanan kampanya Trainline’ın uygulamasının seyahat etmeyi nasıl kolaylaştırdığını göstermeyi amaçlıyor. Waterloo’da istasyonun içini ve etrafını gösteren görüş netliği yüksek 16 afişin her birinde QR kodu bulunuyor, tarandıktan sonra artırılmış gerçekliğin geçerli olduğu bir mikro site açıyor ve Trainline aracılığıyla verileri çekerek canlı kalkış panosuna dönüşüyor.

Trainline Kıdemli Marka Yöneticisi Natalie Marques: “Şimdi insanların karbon ayak izini biraz da olsa nasıl azaltabileceklerine dair bilgiye olan açlık her zamankinden daha fazla. Bu nedenle biz de seyahat edenleri karbondioksit salınımını azaltma konusunda eğitmeyi amaçlayan yenilikçi billboard deneyimimiz ile ilgili heyecan duyuyoruz.”

Künye

Reklamveren: Trainline

Ajans: Byte

Yaratıcı Yönetmen: Louis Persent

Medya Ajansı: Blue449

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.