artwork

Total’den 29 Ekim’e özel kampanya: “Cumhuriyet adında, ölümsüz bir çınar ağacı!”

3 sene önce

0

OYAK çatısı altında Enerji sektöründe hizmet veren TOTAL İstasyonları, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için hislerimize dokunan bir reklam filmi ile izleyicilerin karşısına çıkıyor.

TOTAL istasyonları tarafından, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. yılı için hazırlanan reklam filminde 3D çizim tekniği ve animasyon kullanılarak yaratılan hikaye ile etkileyici bir görsellik sunuluyor.

“97 yıl önce bir fidan dikildi bu memlekette. Azimle, özveriyle, cesaretle… Gücünü sımsıkı bağlandığı topraktan aldı… Büyüdü… Büyüdü… Dalları istikbale uzandı.” sözleriyle başlayan filmde, Atatürk’ün bizlere en önemli mirası olan Cumhuriyet büyülü bir çınar ağacı üzerinden resmediliyor, projeye özelyaratılan görsel dünya, kalplere dokunan dizeler eşliğinde izleyiciye sunuluyor. “Yaprakları, aldığımız her hür nefesin kaynağı… Gölgesi, koskoca bir milletin bağımsızlık teminatı… O, Atamızın bize en büyük armağanı… Yarınlarımıza ışık saçan, Cumhuriyet adında, ölümsüz bir çınar ağacı!” sözleriyle devam eden film hem Mustafa Kemal Atatürk’ü hem O’nun ışığında kurulan Cumhuriyetimizi ölümsüz bir çınar ağacına benzetiyor.

Güzel Enerji Akaryakıt A.Ş. Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Beril Cabı Günermengireklam filmi hakkında görüşlerini şöyle ifade etti: “TOTAL istasyonları olarak ülkemize değer katmak ve ziyaretçilerimize en iyi ürün ve hizmetleri sunmak için çalışırken, bir yandan da Türkiye Cumhuriyeti’nin mimarlarını, bizim için çok özel olan bugünlerde bir kez daha saygıyla ve minnetle anmayı, bu kültürü gelecek nesillere aktarmayı sorumluluğumuz olarak görüyor ve hepimizin içini ısıtacak, düşündürecek yaratıcı projeleri hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu vesileyle Cumhuriyetimizin 97.yılında herkesin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlarız.”

Daha önce de özel günlerde farklı animasyon filmleriyle izleyici karşısına çıkan TOTALİstasyonları, 3D animasyon tekniğiyle yine etkileyici bir görsel dünya sunuyor.

KÜNYE

Reklamveren: TOTAL İstasyonları

Reklamveren Yetkilisi: Beril Cabı Günermengi, Nurgün Özdoğan

Reklam Ajansı: FCB ARTGROUP

CCO: Ateş Çavdar

Yaratıcı Grup Lideri: Cem Önder Yaşar

Kreatif Ekip: Berkay Bozyel, Gözde Pişkin, Emre Kıvrak, Ferhat Çolak, Tuna Işın, Elif Açıkgöz, Mine Uysal, Değer Gümüşkaya

Başkan Yardımcısı / Müşteri İlişkileri: Esra Özkan

Marka Direktörü: S.Burcu Önder

Marka Temsilcileri: Damla Saybir, Büşra Türkmen

Prodüksiyon Şirketi: Anima

Yönetmen: Koray Güzey

Yapımcı: Kübra Tanyel