TOTAL Oil Türkiye yeni bir imaj kampanyası başlattı

Nisan 2016’dan bu yana Demirören Holding bünyesinde faaliyet gösteren, TOTAL Oil Türkiye yeni bir imaj kampanyası başlattı. 16 Ağustos tarihi itibariyle yayına giren kampanya kapsamındaki reklam filminde “Türkiye’nin Enerjisi Güzel” sloganıyla Türkiye’nin ve insanının güzelliklerine değiniliyor.

“Bu ülkenin, doğuşu da güzel güneşinin, batışı da…” sözleriyle başlayan filmde, Türkiye’nin doğudan batıya, gencinden yaşlısına çok güzel ve özel olduğu anlatılıyor. Türkiye’de yediden yetmişe aslında herkesin sahip olduğu, ancak zaman zaman hatırlamaya ihtiyaç duyduğu hayat enerjisinin önemini vurgulayan film, TOTAL istasyonlarınınbu hayat yolculuğunda mücadele eden herkese güç ve enerji vermek için çalıştığını ifade ediyor.

Türkiye çapında 500’ün üzerindeki istasyonuyla hizmet veren TOTAL’in manifestosu, istasyonlarını ziyaret eden herkesin kendisini evinde hissetmesi, enerjisini yenileyerek güzel duygularla dolması. Yeni imaj kampanyasında bunun altı çizilirken tüm Türkiye’ye sesleniliyor ve bu güzel enerjinin farkına var deniliyor.

Çekimleri 8 günde tamamlanan, yol sahneleri için özel kamera ekipmanlarının kullanıldığı filmin yönetmen koltuğunda Ozan Yalabık oturuyor.

Markanın relam yüzü olarak ise ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu yer alıyor. Reklam filmi boyunca Kenan İmirzalıoğlu, üreticisinden girişimcisine farklı hayat koşuşturması içerisinde olan insanların hikayelerini anlatıyor, o özel anlara tanıklık ediyor. Film çekimleri Karadeniz’den Ege’ye Türkiye’nin farklı bölgelerinde gerçekleşti. Tüm bu çekimlerin sonucunda, izlerken akıllardan çıkmayacak ve herkesin kendi hayat mücadelesinden bir parça bulduğu reklam filmi ortaya çıktı.

Künye
Reklamveren Demirören Holding – TOTAL Oil Türkiye A.Ş.
Reklamveren Ekibi Beril Cabı Günermengi, Taner Özçelik, Nilay Şişman
Ajans FCB Artgroup
CCO Ateş Çavdar
Kreatif Direktör Ahmet Söğütçüoğlu
Yaratıcı Grup Lideri Cem Önder Yaşar
Art Direktör Gözde Pişkin, Berkay Bozyel
Metin Yazarı Tuna Işın
Grafiker Erol Orhan
Müşteri İlişkileri Direktörü Esra Özkan
Marka Direktörü Florentina Staicu
Marka Yöneticisi Miray Gürgener
Strateji Direktörü Erol Toksoy
Stratejik Planlamacı Deniz Tulpar
Prodüksiyon Şirketi Red Elephant
Prodüksiyon Direktörü Recep Duraklar
Post Prodüksiyon Sorumlusu Kıvanç Ergin
Yönetmen Ozan Yalabık
Görüntü Yönetmeni Burak Turan
Müzik Ömer Özgür – Jingle Jungle
Post Prodüksiyon Sinefekt

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.