Total, istasyonlarına annelerin ismini verdi

TOTAL Oil Türkiye, Anneler Günü için duygu dolu ve farklı bir projeyle dikkat çekiyor.

Yeni imaj kampanyası ile tüm Türkiye’ye seslenen ve  “Türkiye’nin Enerjisi Güzel” sloganıyla ülkenin ve insanımızın enerjisinin güzelliğine değinen TOTAL Oil Türkiye, Anneler Günü kapsamında gerçekleştirdiği dikkat çekici uygulama ve reklam filmiyle Anneler Günü’nü kutladı ve hayat enerjimizi aslında annelerimize borçlu olduğumuzu hatırlattı.

TOTAL Oil Türkiye, 13 Mayıs Anneler Günü’nde hayata geçirdiği proje ile İstanbul’da kendi işlettiği istasyonların isimlerini, istasyon müdürlerinin annelerinin isimleriyle değiştirdi. Proje kapsamında bu istasyonların üzerlerinde yer alan lokasyon isimleri kaldırıldı ve yerine o istasyonun yetkilisinin annesinin ismi yerleştirildi.

İsimlikleri değişen Total akaryakıt istasyonları ay sonuna kadar annelerin isimleriyle hizmet verecek. 

TOTAL Oil Türkiye, bu proje ile ilgili olarak bir de reklam filmi yayınladı. Filmde, annelerin isimleri değiştirilmiş istasyonlara gelmesi, çalışanların annelere bu sürprizi yaşatması ve karşılıklı yaşanan güzel  enerjili duygusal anlar konu alınıyor.

Film, sabahın ilk ışıklarında Total Yakacık istasyonunda başlıyor. İstasyonun üzerinde “Total Yakacık” yazısı görünüyor. Hızlı çekimle ön saha personelinin hummalı şekilde çalıştığı, çiçekleri suladığı, özenle etrafı temizledikleri görülüyor. Benzer hazırlıkların diğer istasyonlarda da gerçekleştiği gösteriliyor. Her şey hazır olunca istasyona bir otomobil yanaşıyor ve istasyon müdürü, elleriyle annesinin gözlerini kapatarak onu otomobilden indiriyor. Diğer istasyon müdürleri de annelerinin kollarına girerek onlarla birlikte istasyonların önüne doğru yürüyorlar. Gözleri kapalı anne, oğlu gözlerini açar açmaz istasyonun üzerinde “Total Yakacık” yerine artık kendi adının yazdığını görünce duygusal anlar yaşanıyor. Reklam filmi “Sonsuz enerjileriyle hayat yolculuğumuzun her anını güzelleştiren tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutlarız!” mesajıyla sona eriyor.

TOTAL Oil Türkiye Satış Direktörü Göker Gökkaya: “Total Oil Türkiye olarak, Demirören Grubu’nun tüm şirketlerinde olduğu gibi Türkiye’ye değer katmak, ülkemize ve insanımıza en iyi ürün ve hizmetleri sunmak için çalışıyoruz. Ülkemizin ve insanımızın enerjisine dikkat çekerken, bu hayat yolculuğunda annelerimizin bize nasıl enerji kattığını ve bizler için ne kadar önemli olduğunu, bu özel günde herkese hatırlatalım istedik. Bu güne daha da anlam kazandırmak için istasyonlarımızda bir ilki gerçekleştirdik. Çalışanlarımızın annelerinin isimlerini taşıyan istasyonlarımız, eminim gören herkesin yüreğini ısıtacaktır. Annelerimize emekleri için ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu vesileyle tüm annelerimizin gününü kutluyorum.” dedi.

Annelerinin isimleri TOTAL Oil Türkiye istasyonlarına verilen Total çalışanları ise bu projede yer almaktan büyük gurur duyduklarını belirttiler. Her çocuğun annesini onurlandırmak istediğini bu projeyle bunu başardıklarını ifade eden Total çalışanları annelerine böyle bir anı yaşatma imkanı buldukları için de ayrıca teşekkür ettiler.

Total Yakacık İstasyon Müdürü Aykut Erdoğan: “Bu projede annemin adının istasyonun üzerine yazılması ömrümün sonuna kadar unutmayacağım bir şey. Büyük gurur ve mutluluk duydum. Kalbim son ana kadar küt küt atıyordu, heyecandan öldüm. Her fırsatta kafamı kaldırıp yukarı bakıyor ve annemin adını gördükçe duygulanıyorum…”

Total Bostancı İstasyon Müdürü Bedir Eren Köseoğlu: “Her çocuğun böyle bir hayali vardır. Böyle bir hediyeyi anneme ömrüm boyunca bir daha veremem. Anneme büyük bir sürpriz oldu, istasyonun üzerinde kendi ismini görünce o kadar duygulandı ki bunu hayatım boyunca unutamam.”

Künye

Reklamveren: TOTAL Oil Türkiye

Reklamveren Ekibi: Beril Cabı Günermengi, Taner Özçelik, Serra Ergür

Reklam Ajansı: FCB Artgroup

CCO: Ateş Çavdar

Yaratıcı Grup: Cem Önder Yaşar, Gözde Pişkin, Berkay Boyzel, Cansu Bayrambey, Can Salcan, Tuna Işın, Yavuz Karatay

Başkan Yardımcısı / Müşteri İlişkileri: Esra Özkan

Marka Direktörü: Florentina Staicu Özkaner

Marka Temsilcisi: Çiğdem Ayın

Yapım Şirketi: Red Elephant

Yönetmen: Recep Duraklar

Yapımcı: Mert Tepeören

Post Prodüksiyon: Sinefekt

Total istasyonlarında işaret dili hizmeti vereceğini yayınladığı yeni reklam filmi ile duyurarak ilke imza atıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.