TOTAL “İki Elin Enerjisi Güzel” projesiyle engelleri aşıyor

Total istasyonlarında işaret dili hizmeti vereceğini yayınladığı yeni reklam filmi ile duyurarak ilke imza atıyor.

TOTAL  , kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde akaryakıt sektöründe bir ilke imza atıyor. İşitme engellilere yönelik “İki Elin Enerjisi Güzel Projesi” ile TOTAL istasyonları, akaryakıt sektöründe bir ilki gerçekleştirerek, işaret dili eğitimi almış personeliyle işaret dilinde hizmet vermeye başlayacak.

İlk etapta İstanbul, Ankara ve Bursa’daki 20 istasyonda uygulanmaya başlanan “İki Elin Enerjisi Güzel” projesi kapsamında TOTAL, İşitme Engelliler Eğitim Faaliyetleri Derneği ile birlikte istasyon market ve ön saha çalışanlarına, işaret dili eğitimleri verildi. Projeye dair farkındalık yaratmak amacıyla TOTAL Gönüllü Takımı da işaret dili eğitimi aldı.

Konuyla ilgili İşitme Engelliler Eğitim Faaliyetleri Derneği Başkanı Ebru Akça, “Pek çok sektörde olduğu gibi, akaryakıt sektöründe de işitme engelliler hizmet alırken zorluklar yaşıyor. İşitme engelli bireylerden aldığımız geri bildirimler doğrultusunda, yaşanılan sorunları minimuma indirmek adına Total Türkiye ile “İki Elin Enerjisi Güzel” projesini hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz.”

Türkiye’de yaklaşık 4 milyona yakın işitme engelli olduğu ön görülüyor. TOTAL, kısa sürede çok daha fazla şehir ve istasyonda hayata geçirmeyi hedeflediği “İki Elin Enerjisi Güzel” projesiyle, tüm Türkiye’deki işitme engelli vatandaşlarımıza ulaşmayı ve gündelik hayatta yaşadıkları olumsuzluklara çözüm oluşturmayı hedefliyor.

 

Künye

Reklamveren: Demirören Holding – TOTAL Oil Türkiye A.Ş.

Reklamveren Ekibi: Beril Cabı Günermengi, Taner Özçelik, Nilay Şişman

CCO: Ateş Çavdar

ECD: Erdinç Mutlu

Kreatif Direktör: Ahmet Söğütlüoğlu

Yaratıcı Grup: Metehan Yılmaz, Erdost Çalış, Volkan Özyavuz, Yağız Hıllazlı, Burcu Giden, Erol Orhan

Müşteri İlişkileri Direktörü: Esra Özkan

Marka Direktörü: Florentina Staicu Özkaner

Marka Yöneticisi: Çiğdem Ayın

Strateji Direktörü: Arda Kuş

Stratejik Planlamacı: Deniz Tulpar 

Yapım Şirketi: Shortcut

Yönetmen: Müfit Samık

Yapımcı: Esra Seyrekbasan

Yürütücü Yapımcı: Can Aslan Karamustafaoğlu

Görüntü Yönetmeni: Alp Korfalı

Editör: Cem Şimşek

Post Prodüksiyon: Sinefekt

Bunları da beğenebilirsin
1 yorum
  1. Sedat diyor

    Merhaba reklamınızı izledim güzel bir uygulama ama bu reklamda kullanılan Arabanın da reklama uygun olması gerekirdi inandırıcılık açısından,aracın plakası işitme engelli bir insanın kullandığı araç değil plakada uyarıcı işaret Yok

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.