artwork

Total Excellium ile babaların yakıtı hiç bitmiyor

5 yıl önce

0

Akaryakıt şirketi TOTAL Oil Türkiye, Babalar Günü için hazırladığı reklam filminde “Enerjisi Hiç Bitmeyen Babaların Yakıtı” Total Excellium’u tanıtıyor.

TOTAL Oil Türkiye’nin Babalar Günü’ne özel hazırladığı reklam filminde enerjisi hiç bitmeyen bir babanın hikayesi işleniyor. Filmde işten eve gelip aracını park etmek üzereyken eşi ve çocuklarının son dakika istekleri ile karşı karşıya kalan bir baba, enerjisini hiç düşürmeden onların isteklerini yerine getiriyor. Bunu yaparken de daha az yakıt tüketerek daha fazla kilometre yapmasına olanak sağlayan Total Excellium’a gönderme yapıyor. 

Araçların motorunu temizlemesi, daha az yakıt tüketerek daha fazla kilometre gitmesini sağlaması ile TOTAL Excellium’u öne çıkaran reklam filmi, “Enerjisi Hiç Bitmeyen Babaların Yakıtı: TOTAL Excellium” söylemiyle son buluyor.

TOTAL Oil Türkiye Satış Direktörü Göker Gürkaya: “Total Oil Türkiye olarak, yenilikçi teknolojiye sahip ürün ve hizmetlerimizle her zaman ilklere imza attık, sektöre öncülük ettik. Total Excellium ürünümüz de üstün nitelikleriyle fark yaratıyor, bitmeyen enerjisiyle öne çıkıyor. Bu reklam filminde Total Excellium’u enerjisi bitmeyen babalarımızı özdeşleştirdik. Hayatımız boyunca bizler için imkanlarını seferber eden, tecrübeleriyle bize yol gösteren, enerjisi hiç tükenmeyen babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun.” dedi.

Künye

Reklamveren: TOTAL Oil Türkiye

Reklamveren Yetkilileri: Beril Cabı Günermengi, Taner Özçelik

Reklam Ajansı: FCB ARTGROUP

CCO: Ateş Çavdar

ECD: Erdinç Mutlu

Yaratıcı Yönetmen: Ahmet Söğütlüoğlu

Yaratıcı Ekip: Volkan Özyavuz, Yağız Hıllazlı, Metehan Yılmaz, Erdost Çalış,

Burcu Giden, Erol Orhan

Başkan Yardımcısı / Müşteri İlişkileri: Esra Özkan

Marka Direktörü: Ezgi Günaydın

Marka Temsilcisi: Çiğdem Ayın

Stratejik Planlama: Alkım Aytaman

Prodüksiyon Şirketi: KALA Film

Yönetmen: Hakan Yonat

Yapımcı: Güzin Savurgan

Post Prodüksiyon: IPD

 

Senin için
Tümünü göster
Castrol ilerlemenin olduğu her yerde

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi Castrol, yenilenen marka kimliğinin...