artwork

Tommy Hilfiger dijital reklam harcamalarını artırıyor

10 sene önce

0

Dünyaca ünlü moda markası Tommy Hilfiger, 2013’ün ilk çeyreğinde dijital reklam harcamalarını artırdı ve bu yatırım çerçevesinde kendisinin ilk online reklam filmini yayınladı. İlkbahar-yaz sezonu kampanyası için yayınlanan reklam filminde altı sezondur markanın reklamlarında yer alan Hilfiger Ailesi‘nin üyeleri oynuyor. “La voyage” isimli reklamda, Hilfiger markasının simgesi olan mavi, beyaz ve kırmızı renkli elbiseler giyen aile üyeleri bir gemide mavi tur yolculuğu yapıyorlar.

Marka, sosyal medya stratejisi olarak tüketicilere “What’s your thing for 2013?” sorusunu soruyor ve #doyourthing etiketini kullanan hayranlarının “Do my thing” isimli kampanya şarkısını ücretsiz indirmelerini sağlıyor.

Ayrıca bu yılın ilk çeyreğinin dijital reklam bütçesi, marka tarafından geçtiğimiz yılın son çeyreğinde kullanılan reklam bütçesinin iki katına çıkarıldı. Bu hafta global olarak yayınlanan “La Voyage” isimli reklam filmi online, basın, açıkhava ve sosyal medya mecralarında tüketicilerle buluşacak.

Tommy Hilfiger “La Voyage”

Kaynak: Marketing Week

 

 

Senin için
Tümünü göster
Twitter marka güvenliği parametrelerini geliştiriyor

Marka güvenliği Twitter’da Elon Musk’tan sonra da birincil öneme sahip...

Ascential ikiye bölünüyor, Philip Thomas CEO olacak

Cannes Lions sahibi Ascential ikiye bölünüyor; Duncan Painter ve Philip...

Yeni web sitemizin relansmanı için bir ilke imza attık

Campaign Türkiye olarak yenilenen yüzümüz için exclusive bir kampanya oluşturduk...