Toby Pschorr DDB’nin Volkswagen ajansı Voltage’nin ilk CEO’su olarak atandı

DDB, Toby Pschorr’u özel olarak Volkswagen için çalışan Voltage Worldwide’ın CEO’su olarak atadı ve markayla uzun vadeli ilişkilerini güçlendirdi.

Pschorr yeni görevinde özel ajansı Berlin Genel Merkezinden yönetecek ve 14 ofis ve 460 çalışandan sorumlu olacak.

Pschorr aslında 2012 yılından beri markayla iç içe.  Global işletme direktörü olarak Volkswagen’in  2018 yılındaki yarışmayı kazanmasına yardımcı olmuştu.

PschorrSkoda, Audi, Sony, Coca-Cola, Vodafone, BMW, Unilever ve Nestlé gibi markalarla bağlantılı kariyeri boyunca,  Santo, BBH, Fallon ve WCRS’de zaman geçirdi.

Voltage Worldwide’ın Ceo’su olarak Pshcorr doğrudan DDB’nin genel müdürü ve DDB Avrupa Başkanı Wendy Clark ile DBB küresel genel müdürü Pietro Tramontin’e rapor verecek.

Tramontin “Volkswagen markasının geçen yılki ihalesinin global davetinde bütün ekip birlikte çalışarak zorlu bir görevin üstesinden geldi. Takımın performansıyla gurur duyuyorum. Toby Pschorr bu başarıya önemli bir katkı yaptı ve şimdi Volkswagen markasına hizmet veren Voltage Worldwide’a liderlik edecek. ” diyerek Pschorr ve geçen yıl hakkındaki görüşlerini dile getirdi.

Tramontin’in görüşüne ek olarak Pschorr “Voltage, 14 ofisten oluşan Volkswagen müşterisi için kişiye özel çalışan bir Omnicom ajansı. Geçen yılki başarılı ihalenin ardından, dünya çapında Volkswagen markasını desteklemek için Voltage çalışanları ile çalışmayı dört gözle bekliyorum. ” dedi.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.