artwork

Titrifikir’de üst düzey atama

3 ay önce

0

Titrifikir’de Ticari Büyümeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi (Chief Growth Officer) olarak görev alacak isim belli oldu.

2016 yılından bu yana Samsung Electronics Türkiye’de Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (Chief Marketing Officer) olarak görev yapan Ömer Barış Gökpınar, Titrifikir’in Ticari Büyümeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi (Chief Growth Officer) olarak yeni görevine başladı. 

2013’te kurulan ve 2023’te 10. yılını kutlamaya hazırlanan Titrifikir’in marka yönetimi ve bütünleşik pazarlama iletişimi alanlarında hizmet verdiği müşterilerinin ihtiyaçlarını her zamankinden daha da güçlü bir şekilde karşılamaya devam edeceğini belirten Titrifikir’in Kurucu Ortaklarından Kerem Kanık atamayı, “Ömer Barış Gökpınar’ın liderliğinde sürdürülebilir bir büyümeyi en kısa zaman zarfında hayata geçirebileceğimize yürekten inanıyoruz. Barış’ın marka yönetimi, pazarlama, bütünleşik pazarlama iletişimi, kurumsal iletişim ve dijital pazarlama alanlarında en üst seviyedeki deneyimlerinden çok daha büyük bir çerçevede faydalanacağız” sözleriyle değerlendirdi. Titrifikir’in diğer Kurucu Ortağı Cem Akar ise atamayı “Barış’ın inovatif, stratejik ve bütünsel bakış açısı, hizmet verdiğimiz markalara yeni nesil pazarlama teknolojileriyle birlikte daha geniş bir perspektiften bakmamıza ve buna göre organize olmamıza büyük katkı sağlayacak” sözleriyle değerlendirdi.

Titrifikir’in müşterilerine sadece marka yönetimi ve bütünleşik pazarlama iletişimi alanlarında hizmet vermekle yetinmeyip, ticari olarak büyümelerine de doğrudan etki edecek yenilikçi çözümler sunan stratejik bir iş ortağı olmayı amaçladıklarını söyleyen Ömer Barış Gökpınar ise şunları ekledi: “Türkiye’nin en büyük bağımsız reklam ajanslarından biri olarak, birlikte çalıştığımız markaların büyüme yolculuğunda onların yanlarında olmaya, bilgi birikimimiz ve uzmanlıklarımızla onlara rekabetçi avantajlar sağlamaya ve katma değerler yaratmaya devam edeceğiz.”

Ömer Barış Gökpınar, 1992 yılında FMV Özel Nişantaşı Işık Lisesi’nden, 1997 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. University of West Georgia’da MBA programını tamamlayan Gökpınar, uzun yıllar Procter & Gamble, Vodafone, Turkcell ve Samsung gibi şirketlerde marka yönetimi, pazarlama, pazarlama iletişimi, kurumsal iletişim ve dijital pazarlama alanlarında yöneticilikler yaptı.

Profesyonel hayatına 1998 yılında Worldspan’de Pazarlama Uzmanı olarak başlayan Ömer Barış Gökpınar, 2000-2004 yılları arasında Procter & Gamble’da Marka Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Alametifarika’da Marka Direktörlüğü ve TBWA/Istanbul’da Marka Grup Direktörlüğü görevlerini üstlenen Gökpınar, 2009 yılında Vodafone’da Marka Stratejisi ve Pazarlama İletişimi Kıdemli Müdürü oldu. 2012’de Pazarlama İletişimi Kıdemli Müdürü olarak girdiği Turkcell’den 2015 yılı sonunda Pazarlama İletişimi Direktörü olarak ayrılan, 2016-2022 yılları arasında 6 seneyi aşkın bir süre Samsung Electronics Türkiye’de Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Gökpınar, 1 Kasım 2022 itibarıyla Titrifikir’de Ticari Büyümeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi (Chief Growth Officer) olarak yeni görevine başladı.  

Senin için
Tümünü göster
Pegasus Hava Yolları’nda üst düzey atama

Mehmet T. Nane, Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı oldu...

Publicis Groupe Türkiye’de üst düzey atama

Hülya Cesur, Publicis Groupe Türkiye’ye Chief Growth Officer ve Yönetim...

Koç Holding’te atamalar gerçekleşti

Koç Holding’ten yapılan açıklama ile 22 Mart Çarşamba günü düzenlenecek...