Site icon Campaign Türkiye

Tinder interaktif deneyimi geri getiriyor

Tinder, üyelerin suç işlediğini düşündükleri kişileri seçmeleri gereken interaktif bir gizem çözme oyunu “Swipe Night”ı geri getiriyor.
Daha önce 72andSunny’nin “Swipe Night” filmi Cannes 2021’de Entertainment Grand Prix’e layık görülmüştü. Tinder, “Swipe Night” deneyimini 2019’da başlattı ve o sene ekim ayının her pazar günü yeni bir bölüm yayınladı. Hikaye, dünyanın sonu gelmek üzereyken korkunç hale gelen arkadaşlarla geçirilen bir geceyi anlatıyordu. Tinder benzer seçimler yapan katılımcıları eşleştirdi.

Benzer şekilde bu yılki oyun için her üye alternatif sonuçları ve beklenmedik gelişmeleri etkileyecek, yaptıkları seçimlere dayalı benzersiz bir deneyime sahip olacak. Deneyim, Kasım 2021’de üç hafta boyunca sürecek.

Her bölümden sonra üyeler, hikaye hakkında konuşabilecekleri, ipuçlarını analiz edebilecekleri ve gizemi birlikte çözebilecekleri “Hızlı Sohbet” aracılığıyla başka bir “Swipe Night” katılımcısıyla eşleştirilebiliyor.

Haziran ayında lanse edilen “Hızlı Sohbet”, kişilerin eşleşmeden önce Tinder’da belirli konular üzerinde sohbet etmesine olanak tanıyor. Ayrıca Tinder’ın, kullanıcıların eşleştirmeden önce diyalog sırasında kimyalarının tutup tutmayacağını belirlemek için hızlı soruları yanıtlamasına olanak tanıyan “Hot Takes” özelliğini de güçlendiriyor.

Swipe Night deneyimi, Tinder’ın Keşfet bölümünde yer alacak. Tinder, Keşfet aracılığıyla Z kuşağına “kendilerini ifade etme yolları” sunmayı ve üyelerin yeni insanlarla tanışma yollarını genişletmeyi amaçlıyor.

Exit mobile version