artwork

Tinder India, “ne istiyorsan o olacak” diyor

1 ay önce

0

Tinder, uygulamadaki anları ve deneyimleri göstermeyi amaçladığı bir kampanya başlattı. Lowe Lintas tarafından kavramsallaştırılan film; ana karakterin çeşitli ilk buluşma deneyimlerinde uygulamayı, sonuç hakkında endişelenmeden nasıl kullandığını gösteriyor. Film, Tinder’ın gençlere sunduğu sonsuz olasılıkları kutlamayı hedefliyor. Film müziği olarak AR Rahman’ın 90’lı yıllardaki ‘Kadhalikum Pennin’ adlı parçası kullanılıyor.

Match Group India Genel Müdürü Taru Kapoor: “Tinder’da kendi flört yolculuğunuzdan siz sorumlusunuz. Üyeler her zaman Tinder deneyimlerini kişiselleştirme ve platformu olması gereken yer haline getirme özgürlüğüne sahiptir. Bu yeni kampanya; ister aşkı bulmak ister heyecanlanacak birini bulmak olsun, her ne peşindeyseniz, olmasını istediğiniz gibi sonuçlanmasını kutluyor.” diyor.

Lowe Lintas’ta Regional Creative Officer Vasudha Misra: “Bana göre bu reklam, gencin kafasının şu anda ne varsa onu yakalayan yeri yakalayan dürüst bir parça. Özür dilemiyor, bireyci ve şimdiye kadar sadece bir yan anlamı olan bir ifadeyi alıp ona birden çok boyut kazandırıyor. Hepsi de harika bir yola çıkıyor.” Film, 20 Aralık’ta sosyal medyada yayınlandı.

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign Asia

Senin için
Tümünü göster
Avon içindeki gücü açığa çıkaran kadınları kutluyor

Her kadın, yeteneği olan şeyi keşfedecek ve bunu eyleme dökecek...

Kadın, bedeni üzerindeki tek söz sahibidir

1970 yılından bu yana kadın haklarına yönelik tutum pek de...

KFC, ikonik ‘kova’larından pota yaptı

KFC, Kanada’da ikonik kovalarını basketbol potalarına dönüştürdüğü soğuk iklime uygun...