artwork

Tinder India, “ne istiyorsan o olacak” diyor

1 yıl önce

0

Tinder, uygulamadaki anları ve deneyimleri göstermeyi amaçladığı bir kampanya başlattı. Lowe Lintas tarafından kavramsallaştırılan film; ana karakterin çeşitli ilk buluşma deneyimlerinde uygulamayı, sonuç hakkında endişelenmeden nasıl kullandığını gösteriyor. Film, Tinder’ın gençlere sunduğu sonsuz olasılıkları kutlamayı hedefliyor. Film müziği olarak AR Rahman’ın 90’lı yıllardaki ‘Kadhalikum Pennin’ adlı parçası kullanılıyor.

Match Group India Genel Müdürü Taru Kapoor: “Tinder’da kendi flört yolculuğunuzdan siz sorumlusunuz. Üyeler her zaman Tinder deneyimlerini kişiselleştirme ve platformu olması gereken yer haline getirme özgürlüğüne sahiptir. Bu yeni kampanya; ister aşkı bulmak ister heyecanlanacak birini bulmak olsun, her ne peşindeyseniz, olmasını istediğiniz gibi sonuçlanmasını kutluyor.” diyor.

Lowe Lintas’ta Regional Creative Officer Vasudha Misra: “Bana göre bu reklam, gencin kafasının şu anda ne varsa onu yakalayan yeri yakalayan dürüst bir parça. Özür dilemiyor, bireyci ve şimdiye kadar sadece bir yan anlamı olan bir ifadeyi alıp ona birden çok boyut kazandırıyor. Hepsi de harika bir yola çıkıyor.” Film, 20 Aralık’ta sosyal medyada yayınlandı.

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign Asia

Senin için
Tümünü göster
Barilla’dan Sevgililer Günü İçin Romantik Bir Dokunuş

Barilla ile Sevgililer Günü: Makarna ile Sevgiyi İfade Etmek...

Happy People Project üst üste ikinci sene Super Bowl’da

Happy People Project imzalı reklam filmi iki senedir dünyanın en...

Disney’den Epic Games’e 1,5 milyar dolar yatırım

Eğlence endüstrisinin en büyük şirketlerinden Walt Disney, video oyunu geliştiricisi...