TikTok’u yöneten Cats&Dogs’un iletişimini Practice yönetecek

Reklam ajansı Reklamania Creative bünyesinde hayata geçen ve ilk projesiyle TikTok Türkiye rekorunu
kıran dijital proje & yetenek yönetimi ajansı Cats&Dogs, iletişim çalışmalarında PRactice Communication Management’dan (PRactice) hizmet alacak.

Reklam ajansı Reklamania Creative, bünyesinde hayata geçirdiği dijital proje yetenek yönetimi ajansı
Cats&Dogs’un iletişim çalışmaları için PRactice Communication Management (PRactice) ile iş birliğine
gitti. Cats&Dogs’un ilk projesi olan DİMES Milkshake #ortamısalla kampanyası, TikTok’da rekor seviyede 6 milyara yakın izlenme elde etti.

Yalkın Yel, Reklamania Creative Ajans Başkanı 

Yeni nesil dijital proje & yetenek yönetimi ajansı Cats&Dogs’u hayata geçiren Reklamania Creative’in Ajans Başkanı Yalkın Yel, “Her markanın kendi amaçlarına uygun stratejileri ve işleri kurgularken, kültürümüzün bir parçamız olduğunu unutmuyoruz; zamanın ruhunu göz ardı etmiyoruz. İlk projesinde kırdığı TikTok rekoru ile başarısını kanıtlayan dijital proje & yetenek yönetimi ajansımız Cats&Dogs zamanın ruhunu ve kültürel dinamikleri iletişime taşıyan bir platform. Cats&Dogs, dijital düşünebilme becerisini bir adım ileriye taşıyor; markaların hedef kitleleri ile akran ilişkisi kurabilmesi için markaya özel projeleri ve markaya özel elçileri yönetiyor ve bunu yeni nesil bir yetenek menajerliği yapısı ile birleştiriyor.

Mert Birdoğan, PRactice Kurucu Ortağı ve Ajans Başkanı 

Cats&Dogs’un iletişim çalışmaları için, işini yakından bildiğimiz, yakından tanıdığımız PRactice’den PR tarafında danışmanlık ve hizmet almaya karar verdik” dedi. Reklamania ile farklı markalar için iş birliklerinde yakaladıkları uyumun, sektörde örnek oluşturacak yeni bir kimlik kazandığını söyleyen PRactice Kurucu Ortağı ve Ajans Başkanı Mert Birdoğan da, “Entegre iletişimin gereği olan ajanslar arası iş birliğinin, pratikte nadiren proaktif sinerjiye dönüşebildiği bilenen bir gerçek. Bugüne dek Reklamania ile birlikte hep 1+1=3 başarısı elde ettik. Ortak müşterilerimize katma değer sağlayan profesyonel dostluğumuz, birbirimizin uzmanlığımıza saygımız ve birlikte düşünebilme becerimiz, şimdi yeni bir ivme kazanıyor. Yeni nesil bir öykü anlatıcısı olarak gördüğümüz Cats&Dogs’un iletişim öyküsünün anlatıcısı olacağız. Bu, bizlere heyecan veriyor” dedi.

PRactice Communication Management, Reklamania Creative’e Stratejik İletişim Danışmanlığı, Lider İletişimi, Kurumsal İletişim, İtibar Yönetimi, Kriz İletişimi ve Medya İlişkileri alanlarında danışmanlık, planlama, içerik geliştirme ve operasyonel iletişim yönetimi hizmetleri verecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.