Site icon Campaign Türkiye

TikTok, Open Day Türkiye’ye davet ediyor

TikTok for Business hakkında merak ettiğiniz her şeyi Open Day Türkiye’ye katılarak öğrenebilirsiniz.

TikTok etkileşim oranlarının sektör ortalamasından neden daha yüksek olduğunu öğrenmek ister misiniz?
Markam Tiktok’ta hangi tür içerikleri paylaşabilir?
Markam da burada olmalı mı?
Markama ait içeriklerin hedef kitlemle gerçekten bağlantılı olduğundan nasıl emin olabilirim? Tüm bu soruları yanıtlamak için TikTok Open Day ismini verdiği sanal bir etkinlik gerçekleştiriyor.

Tüm dünyada pandemi devam ederken endüstri ile bir araya gelmek için sağlıklı, mesafeli, steril yollar arayan TikTok; TikTok Hive ismini verdiği sanal bir mekan yarattı. TikTok Hive, markanın tüm TikTok For Business etkinliklerine sanal olarak ev sahipliği yapmasını sağlıyor.

TikTok For Business’ı MENAT pazarına tanıtmak için ilk olarak 9 Eylül’de küçük ve orta ölçekli işletmeler, pazarlamacılar, marka yöneticileri, yaratıcı ve medya ajansları ve TikTok’u kendileri için büyüme ve gelir sağlamak için kullanma fırsatıyla ilgilenen herkes için bir Open Day düzenledi.

TikTok, Türkiye için de Open Day Türkiye’i 17 Şubat saat 11’de gerçekleştirecek. Katılımcılar, TikTokHive’da gerçekleşecek sanal etkinlikte çoklu sohbet oturumları, canlı soru-cevap, pazarlama dünyasından insanlarla bağlantı kurmak için ortak alanlara ulaşabilecek.

Open Day Türkiye’ye katılmak için kayıt olmayı unutmayın.

Exit mobile version