artwork

TikTok içerik trendlerini yaratıcı alanda hayata geçiriyor

2 sene önce

0

TikTok, Westfield London’da platformdaki trendleri vurgulayacağı, yaratıcı bireylerin içerik oluşturabileceği ve markasıyla etkileşime girmesine izin vereceği fiziksel bir alan açıyor.

“TikTok for you house” olarak adlandırılan (TikTok’un “Sizin için” feed’ine bir gönderme), 4.000 metrekareden büyük bir alanda hazırlanmış deneyim, iki kata yayılmış dört temalı odalardan oluşuyor. 22 Temmuz’da iki hafta boyunca açık olacak olan pop-up, çeşitli workshop’lara ev sahipliği yapacak ve içerik oluşturanların kullanabileceği bir alan olacak.

“Oturma odası” evin merkezidir ve kurgunun gücünü gösteriyor; “Mutfak” viral tarifler ve yemek yarışmalarını gösterecek; “Soyunma odası” güzellik, moda ve dönüşüm mücadelelerine ev sahipliği yapacak; “Bahçe” ziyaretçilere en iyi spor ipuçlarını, püf noktalarını ve spor alanında TikTok şöhretini elde etmek için dans rutinlerini öğretecek.

Pazartesiden çarşambaya kadar müşteriler, ücretsiz TikTok ürünleri sunulurken etkileşimli ve canlı fotoğraf ve video kabinlerini kullanarak yaratıcı içerik çekebilecekleri odaların herhangi birinde yer ayırtabilecekler.

İçerik oluşturucular, perşembe ve pazar günleri arasında 12:00-18:30 saatleri arasında insanların katılabileceği workshop’lar düzenleyecek. Bu yer ayırtılabilen oturumlar; konukların öğrenebilecekleri, yaratabilecekleri, kendi içeriklerini Westfield London’ın merkez ekranları ve yeteneklerin TikTok kanallarındaki canlı yayınlar aracılığıyla paylaşmaları için tasarlandı. Sunucular arasında Kyle Thomas (@kylethomas), Komedyen Ehiz Ufuah (@_ehiz), Michelin Yıldızlı Şef Poppy O’Toole (@poppycooks) ve Serbest Stil Futbolcuları Jeremy Lynch (@jeremylynch) ve Ben Black (@ben) yer alıyor.

Mekan ayrıca ebeveynlerin genç evlatlarını platformda nasıl güvende tutacaklarını öğrenebilmeleri için “Güven ve güvenlik oturumları” düzenleyecek.

Bu etkinlik, bu yaz tüketicilere “yeni ve heyecan verici yollarla” ulaşacak olan, Westfield London ve Westfield Stratford City’de düzenlenen bir dizi deneyimin ilki.

TikTok Moda ve Perakende Marka Ortaklıkları’ndan Holly Harrison: “Yaratıcılar TikTok deneyiminin tam kalbinde yer alıyor ve Westfield London’daki bu inanılmaz aktivasyonla onları gerçek hayatta bir kez daha kutlayarak “Sizin İçin” feed’inin hayata geçirildiğini görmek, topluluğumuz için eşsiz bir şans.

Video ve perakende deneyimi giderek daha çok iç içe geçiyor, TikTok’u Westfield London ile birlikte hayata geçirebilmek ekibimizin zevk aldığı bir görevdi.” dedi.

Proje ile Westfield London’ın bünyesindeki prodüksiyon ekibi ilgileniyor.

Senin için
Tümünü göster
Twitter’in alternatifi Bluesky 100 bin üyeye ulaştı

Twitter’ın kurucusu Jack Dorsey’in yeni sosyal medya platformu Bluesky, davetli...

Yaşam maliyeti krizi için ajanslardan yeterli destek gelmiyor

Geçen yıl ajansların yarısından azı personele yaşam maliyeti krizi için...

WPP müşterileri AI ile daha ilgi çekici içerikler üretebilecek

WPP ve Nvidia, reklamverenler için yapay zeka destekli içerik motoru...