artwork

Tiesto Twitter’ı salladı

11 sene önce

0

2012 Consumer Electronics Show kapsamında gerçekleşen etkinliklerde elektronik müziğin ustası Tiesto sahneye çıktı ve konser HP ve Intel’in  Twitter sayfalarından canlı yayınlandı.

Twitter’ın batı yakası Pazarlama Müdürü Rob Pietsch “Daha önce de Twitter’dan canlı konser yayını yapmak isteyenler oldu. Ancak Tiesto bizim için bir ilk. HP ve Intel’in resmi sayfalarını böyle bir organizasyon için kullanmak istemeleri bizi çok heyecanlandırdı. Konser sayesinde iki markanın sayfası çok fazla kişi tarafından ziyaret edildi. Gelecekte birçok markanın bu tarz organizasyonlar yapmalarını umuyoruz” diye konuştu.

Aralık’ta yapılan açıklamayla markaların Twitter’da resmi sayfa açabilecekleri duyurulmuş, HP ve Intel bu yeni platformu kullanmaya davet edilen ilk 21 markanın arasında yer almıştı.

Tiesto ise konu hakkında “Hayranlarımla Twitter ve diğer sosyal medya araçlarını kullanarak her zaman iletişim halindeyim. Onlar için özel birşey yapmak istedim. Hp ve İntel gibi teknoloji devleriyle işbirliği yapmamın en önemli sebeplerinden biri yeni şeyler denemekten zevk almam ve büyük hayallerin ve fikirlerin peşinden koşmaktan hiçbir zaman çekinmemem” diye konuştu.

HP ve Intel bu yıl takipçileriyle sıkı bir iletişim kurmak için yeni yollar bulmak ve Twitter’daki görünürlüklerini artrımak istiyorlar.

Kaynak: Mashable

Senin için
Tümünü göster
PitPat’in bilinirliği ITV’nin yatırımı sayesinde artacak

ITV, köpek bakım şirketi PitPat’i Media for Equity portföyüne ekliyor...