Site icon Campaign Türkiye

THY’nin hikayeleri, görme engelli sörfçüyle devam ediyor

Türk Hava Yolları her yolculukta yolcularının yeni bir macerasına, keşiflerine ve hayallerine ortak oluyor. Ortak olunan milyonlarca hayalden ilham alarak hayata geçirilen Delightful Stories projesi ile Türk Hava Yolları, ulaştığı herkesi yeni hayaller kurmaya ve onları gerçekleştirmeye çağırıyor.

Projenin son hikayesi ise izleyicilere Görme Engelli Profesyonel Sörfçü Derek Rabelo‘nun ilham verici serüvenine tanıklık etme şansı sunuyor.

Derek’in sörfçü olan babası, onu da sörfçü yapma hayali kurar. Fakat Derek glakom hastalığından dolayı %100 görme engelli olarak doğar ve babasının hayalleri suya düşer. Bunu 17 yaşında öğrenen Derek, babasının ve kendisinin ortak hayalini gerçekleştirmek için kolları sıvar. Azim dolu bir sürecin ardından bu hayali gerçeğe dönüştürür.

Hikaye, Derek’in babasının hayalini öğrenmesi ile başlayıp dev dalgalara hükmettiği sahnelerle zirve yapıyor. Çekimleri Brezilya’nın Rio de Janeiro şehrinde gerçekleştirilen hikaye, karnavallar şehrinden harika görsellerle birleşiyor.

Kullanıcılar delightfulstories.com‘da ilham veren hikayeleri izlerken, aynı zamanda kendi hikayelerini paylaşıp projenin son hikayesinin sahibi olma şansı yakalayabiliyorlar.

Künye:

Reklamveren Türk Hava Yolları

Reklam Ajansı Dekatlon

Reklamveren Temsilcileri Neşet Dereli, İnanç Emre Albayrak, Ali Barış İşcan

Proje Genel Koordinatörü Samet Ensar Sarı

Proje Kreatif Yöneticisi Murat Kaya

Proje Planlama Yöneticisi Martin Hildgen

Prodüksiyon Ya Da Film

Yönetmen Özkul Dikici

Görüntü Yönetmeni Ahmet Kasapoğlu

Sanat Yönetmeni Mustafa Karagülmez

Exit mobile version