THY’nin gözünden bir İstanbul deneyimi

Eminönü’nde balık ekmek yemek, kuşlara yem vermek, adalarda faytona binmek, Maraş dondurmacısıyla kapışmak… Hepsi Türk Hava Yolları‘nın bugün YouTube hesabından paylaştığı ve Twitter üzerinden aşağıdaki tweet ile duyurduğu “Istanbul Experience by Turkish Airlines” isimli videoda…

 

Videoda turist bir çiftin İstanbul deneyimine tanık oluyoruz ve çiftle birlikte Pier Loti’den Mısır Çarşısı’na, Beyoğlu’ndan Eminönü’ne, Galata’dan Kız Kulesi’ne kadar uzanan bir şehir turu atıyoruz.  Videoda öne çıkan en önemli ögelerden biri de müzik; Jingle House imzalı.

THY, videoyu YouTube’da şu açıklama ile paylaştı: “Yeni bir şehri keşfetmek dünyanızı genişletecek eşsiz bir deneyimdir. Öyleyse Türk Hava Yolları’nın sizi oraya götürmesine izin verin. Söz veriyoruz yeni keşiflerinizden keyif alacak ve zenginleşmiş hissedeceksiniz. Eğer bu çiftimizin İstanbul ziyareti ilginizi çekmiş, merak uyandırmışsa #istanbulexperience ile bize katılın ve şehirle ilgili birçok ipucu öğrenin ve paylaşın.”

 

Künye

Marka: Turkish Airlines

Marka Yetkilisi:  Serdar Ekrem Şirin

Yaratıcı Ekip: Eyüp Üstün, Rafet Fatih Özgür, Sezer Derkuş, Başak Yılmaz, Barış Akın (Turkish Airlines Advertising Dept. Creative Lab)

Proje Geliştirme: Kağan Küçük (Judo)

Prodüksiyon: Rio Film

Yönetmen: Özer Selik

Görüntü Yönetmeni: Harun Işık

Yapım Koordinatörü: Volkan Üstünel

Müzik: Jingle House

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.