artwork

THY üç futbol efsanesini yeni reklam filminde bir araya getirdi

10 ay önce

0

Ronaldinho, Steven Gerrard ve Cafu THY için bir araya geldi

Türk Hava Yolları (THY), yeni reklam filminde dünya futbolunun üç efsane ismi Ronaldinho, Steven Gerrard ve Cafu’yu bir araya getirdi.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, UEFA Şampiyonlar Ligi’ne sponsor olan dünyadaki ilk hava yolu şirketi THY, çeyrek final müsabakaları ile yeni bir film yayınladı. Ronaldinho, Steven Gerrard ve Cafu’nun birlikte yer aldığı ilk yapım olma özelliğini taşıyan filmde, Brezilyalı freestyler Adonias Fonseca’nın çeyrek final takımlarına ev sahipliği yapan şehirlerde geçen maceraları anlatılıyor.

İstanbul’dan muhteşem kareler ile açılan film, THY’nin Business Class uçak içi eğlence sisteminde üç efsanenin Adonias’ın videosunu izlemeleriyle başlıyor. Film, oyuncuların İstanbul’a inişi sonrası Adonias ile karşılaşmalarıyla devam edip, UEFA Şampiyonlar Ligi finalinin oynanacağı İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda son buluyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, UEFA Şampiyonlar Ligi ile olan sponsorluklarının Türk spor tarihinin en önemli işbirliklerinden biri olduğunu belirtti.

Bu özel etkinlik kapsamında, hazırladıkları filmi dünyanın dört bir yanındaki futbol tutkunlarına sunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Bolat, dünyanın en çok ülkesini birbirine bağlayan küresel hava yolu olarak, farklı kültürleri bir araya getiren sporun birleştirici gücüne inanıyor ve milyonlarca futbolseveri Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında İstanbul’da buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyoruz ifadelerini kullandı.

Senin için
Tümünü göster
P&G Türkiye, Paralimpik Oyunlar yolunda Paralimpik Sporcuları ve Annelerini Destekliyor

P&G Türkiye Yıldız Anneler projesi kapsamında olimpiyatlara desteğini genişleterek 10...

DEPSAŞ Enerji’den 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Anlamlı Video

Bilek Güreşindeki Başarısı Herkese Örnek Oldu...