Three geniş kapsama alanını tanıtıyor

İngiliz telekomünikasyon ve internet servis sağlayıcısı Three yeni kampanyasıyla gelişmiş ağ kapsama alanını tanıtıyor. TV, açıkhava ve dijital mecralarda yer alacak kampanya Wonderhood Studios tarafından yaratıldı.

‘Life needs a big network’ kampanyası kapsamında yaratılan 60 saniyelik reklam filmi Gary Freedman tarafından yönetildi. Reklam filmi ilk olarak 2 Temmuz Cuma günü, ITV’nin İspanya ve İsviçre arasındaki Euro 2020 çeyrek final maçını yayınladığı sırada gösterildi.

Geniş bir plajda geçen 60 saniyelik TV reklamında izleyiciler, elinde eriyen dondurmayı toplayan bir çocuktan, telefonda birbirlerinin komik fotoğraflarına kahkahalarla gülen iki yaşlı kadına kadar çeşitli sevinç anlarına tanık oluyor.

Açıkhava çalışması, 5 Temmuz Pazartesi gününden itibaren Londra’daki Cromination ve Birmingham Moor Street ve Manchester Piccadilly istasyonları da dahil olmak üzere büyük alanlarda gösterilecek.

Dış ses son olarak şöyle diyor: “Bir dostla birlikte gülebilmek bile İngiltere’de %99 kapsama alanı gerektiriyor. Three: Hayatın büyük bir şebekeye ihtiyacı var.” Marka kendini konumlandırırken; ana rakibi olan EE, O2 ve Vodafone’dan daha düşük fiyatlar sunan ancak kapsama alanı nedeniyle sık sık eleştiri alan bir rakip konumundan uzaklaştırmayı amaçlıyor.

Marka, reklam kampanyasının yanı sıra Wonderhood ve Three’nin global tasarım ajansı Wham tarafından ortaklaşa geliştirilen ve “daha sıcak” olarak tanımladığı yeni bir renk şemasını tanıttı.

Three UK Pazarlama Direktörü Aislinn O’Connor: “Three olarak teknolojimize her gün 2 milyon sterlinden fazla yatırım yaparak 9.3 milyon müşterimizi her gün desteklemeyi hedefliyoruz.” dedi.

Künye 

Reklamveren: Three

Yaratıcı Ajans: Wonderhood Studios

Yaratıcı Ekip: Jack Croft, Stacey Bird, Ads Dechaud ve Phil Le Brun

Medya Ajansı: Zenith

Prodüksiyon Şirketi: Independent Films

Yaratıcı Yönetmenler: Jack Croft, Stacey Bird

Yönetmen: Garry Freedman

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.