The Ocho tuhaf sporlarını KFC sponsorluğunda yayınlıyor

Topa kafa atarak pinpon oynamak ve “disk golfü” gibi pek alışık olmadığımız sporlar ESPN yayını olan The Ocho’da yer alıyor. Bu yıl The Ocho en tuhaf sporlarını KFC sponsorluğunda yayınlıyor.

The Ocho’nun hikayesi, 2004 yapımı bir komedi filmi olan “DodgeBall: A True Underdog Story”ye dayanıyor. Bu filmde, kablo TV’de yayın yapan “ESPN8 The Ocho” adlı  bir uydurma bir spor kanalı, bir o kadar uydurma bir spor hikayesi anlatıyordu.

Kovaların savaşı başlıyor

Geçen yıl ESPN’in yayınladığı film büyük ilgi gördü ve yeni bir program serisinin kaynağı oldu. Fazla bilinmeyen, müsabakaları sadece bir ülkede gerçekleştirilen veya düpedüz uydurma olan sporlar, bu yıl da KFC sponsorluğuyla ESPN2’de yayınlanacak.

KFC yeni program serisiyle ilgili bir teaser video yayınladı. Bu videoya göre bildiğimiz sporlar, sporcuların kafalarına birer KFC kovası geçirmeleriyle yapılacak ve “KFC Battle of the Buckets” tarafından sunulacak.

8 Ağustos günü boyunca yayınlanacak tuhaf sporlar arasında Kadabbi, Sumop ve Chess Boxing gibi, ne anlama geldiklerini tahmin etmenin bile kolay olmadığı birtakım müsabakalar bulunuyor. Gün içinde “DodgeBall: A True Underdog Story” de iki kez yayınlanacak. Platformdaki günlük program, ESPN uygulamasından satın alınabilecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.