The North Face ‘Keşif Modu’nu açtı

The North Face, 22 Nisan Dünya Günü’ne istinaden hafta boyunca büyük şehirlerde ‘Keşif Modu‘nu aktive ediyor. İnsanların dijital ortamla olan bağlarını koparıp çevresindekilerle bağ kurmaya teşvik eden bir dizi eşsiz deneyime ev sahipliği yapmak için The North Face müzisyenlerle, sanatçılarla ve mutfak influencer’larıyla iş birliği yaptı.

The North Face, 22 Nisan Dünya Günü’nün küresel ölçekte resmi tatil olmasını talep ettiği #ExploreMode kampanyasını imzalayarak keşfetmeye, dünyayı korumaya ve gerçek hayatla bağ kurmak için teknolojiden uzaklaşmaya davet ediyor.

Dünya Günü’nün küresel ölçekte resmi tatil olarak tanınmasını talep eden bir imza kampanyası,bu hareketin önemli unsurlarından birini oluşturuyor. Çünkü gezegenimize duyduğumuz sevgi, onu keşfetme özgürlüğümüzün olmasıyla gelişiyor. “Herkes, dünyayı keşfetmek ve onunla bağ kurmak için zaman ayırabilmeyi hak ediyor” düşüncesiyle yola çıkan The North Face, herkesi earthdaypetitionUK.org linki üzerinden kampanyayı imzalamaya ve 22 Nisan’ı, gezegeni keşfetmeye ayırmayı öneriyor.

10 Avrupa şehrinde #ExploreMode etkinlikleri

The North Face, imza kampanyasına destek vermenin yanı sıra 500’den fazla kişinin teknolojiden uzaklaşıp maceraya atılmasına ilham vermek amacıyla 10 Avrupa şehrinde bir dizi ücretsiz #ExploreMode etkinliğine ev sahipliği yapacak. Londra, Manchester, Glasgow, Münih, Berlin, Milan, Bolzano, Paris, Chamonix ve Stockholm’de düzenlenecek etkinliklerde dağ tepesinde film gösterimlerinden bisikletle ve şehir keşiflerine kadar benzersiz deneyimler yaşatıyor.

New York City’deki markanın ruhunu yansıtacak etkinliklere ve müzik, yemek ve sanatın keşfindeki düşünce yapısına ev sahipliği yapmak için şarkıcı Ella Mai, şef Angela Dimayuga, model ve aktivist Gabrielle Richardson ile iş birliği yaptı. Tüm deneyimler, sadece telefonlarıyla bağlarını koparabilecek olanlara açık.

The North Face mağazaları kapatmadan önce müşterilerin tüm Dünya Günü’nde izlerini kaybettirerek dış dünyayı keşfedebilmek için ihtiyaç duyacakları tüm kaynaklara ulaşabilecekleri perakende satış yerlerini de ‘Keşif Modu’na alacak. The North Face keşif aktivitelerinde yer almak isteyen müşteriler, dijital cihazlara ihtiyaç duymadan anı dolu dolu yaşayıp anılarını kaydedebilecekleri analog donanım içeren bir keşif seti ile ödüllendirilecek.

The North Face, 1966’da kuruluşundan bu yana Explore Fund gibi programlar aracılığıyla kendini sosyal fayda sağlamaya adamıştır.

BMW ve The North Face, hava alan özel bir kumaş ile FutureLight karavan yarattı. Bu karavan CES 2019’da lanse edildi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.