artwork

The King’in yeni kreatif direktörü Erol Yılmaz oldu

7 sene önce

0

2015’te faaliyete geçip hem yerel hem de uluslararası anlamda pek çok markayı bünyesine katan reklam ajansı The King, ekibini Erol Yılmaz ile güçlendiriyor.

Geçen sene itibariyle Aygaz Tüpgaz, Aygaz Otogaz, Pürsu, Huawei, Hyundai, Yandex, Ariston gibi pek çok markaya hem dijital hem de geleneksel ajans hizmetleri veren The King’in bundan sonraki projelerine, geçmişinde McCann, BBDO, DDB, Saatchi&Saatchi, EuroRSCG, M.A.R.K.A. gibi global ve yerel pek çok büyük ajans tecrübesi bulunan, ödüllü çalışmalara imza atmış Erol Yılmaz yön verecek.

Ajansın kısa vadedeki hedefleri arasında yurtiçi ve yurtdışı yarışmalarda ödüllü çalışmalar çıkarmak ve reklam sektöründe adından söz ettiren işlere imza atmak var.

Bir süredir İstanbul dışında, kendi reklam ve iletişim projeleriyle ilgilenen Erol Yılmaz, bu dönüşüyle ilgili olarak “20 yıla yayılmış reklam ve tasarım tecrübemi en yoğunlaşmış şekliyle kullanmak uzun zamandan beri planladığım bir şeydi. Bunun için The King’in sektördeki vizyonunun bu yoğunlaşmaya ve tecrübemi kaliteli işlere dönüştürmeye en uygun ajans olduğuna karar verdim.” dedi.

The King’in ajans başkanı Burak Demiral ise, “Uzun zamandan beri ekibimizi güçlendirip, denenmemiş ve ilgi çekici işlere yoğunlaşmak için fırsat kolluyorduk. Erol, ajansa hem yeni bir bakış açısı hem de çok büyük bir güç katacaktır. Hiç düşünmeden bu birlikteliğe beraberce evet dedik.” cümleleriyle yorumda bulundu.

Senin için
Tümünü göster
Hepsiburada yılın ilk çeyreğinde 24 Milyon siparişle %78 büyüdü

Hepsiburada, 2023’ün ilk çeyreğinde güçlü performansını sürdürdü...

Ülker “bizz@kampüs”

bizz@kampüs’te 790 takım Dankek için yarıştı...