artwork

The Huffington Post, Hindistan’a yayılıyor

8 sene önce

0

The Huffington Post Media Group ve The Times of India Group geçtiğimiz hafta içerisinde The Huffington Post’un Hindistan edisyonunu ‘HuffPost India’ adıyla yayınlayacaklarını duyurdu. GroupM bu işbirliğinde, markalaşma ve reklam konusunda stratejik partner olarak yer alacak.

Arianna Huffington

The Huffington Post Media Group’un başkanı ve genel yayın yönetmeni Arianna Huffington konuyla ilgili olarak, “3 yıl önce başladığımız uluslararası genişleme çalışmamızın 13. parçası olacak olan HuffPost India’yı yayınlıyor olmaktan büyük bir keyif alıyorum. Bu yayın, Hindistan’ın yüzleşmekte olduğu büyük ve benzersiz mücadeleler sürecine; aynı zamanda, iyi bir hayat yaşamanın ne anlama geldiği hakkında global alanda devam eden konuşmaların merkezinde Hindistan’ın spiritüel geleneklerinin yer aldığı bir zamana denk geldi” yorumunu yaptı.

Times Internet’in CEO’su Satyan Gajwani’nin yorumu ise, Huffington Post’un küresel olarak, dijitale dair haberleri ilk sıraya koyan yayınlarıyla bir başarı öyküsü haline gelen ilk yayın olduğu şeklinde oldu. Gajwani sözlerine, “Sınıfının en iyisi olan teknoloji platformları ile bugünün dünya meselelerini çok iyi bir ikili haline getirdiler. Çağdaş haberlerin yanı sıra hayat tarzı, sağlık ve pozitif içerikleri başarılı bir şekilde bir araya getirmeyi başarıyorlar. HuffPost’un bakış açısını Hindistan’daki geniş dinleyici kitlesine yaymayı hedefliyoruz” şeklinde devam etti.
GroupM Güney Asya CEO’su CVL Srinivas ise, Huffington Post gibi ikonik bir yayının markaların kendi kitleleriyle bağ kurmaları konusunda harika bir fırsat olduğunu, bu işbirliği konusunda oldukça heyecanlı olduklarını belirtti.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Hepsiburada yılın ilk çeyreğinde 24 Milyon siparişle %78 büyüdü

Hepsiburada, 2023’ün ilk çeyreğinde güçlü performansını sürdürdü...

Ülker “bizz@kampüs”

bizz@kampüs’te 790 takım Dankek için yarıştı...