artwork

Tesco sıcak cross brunch servis ediyor

10 ay önce

0

Tesco, pop-up kafede bir dizi sıra dışı paskalya yemeği servis ediyor. 5 Nisan’dan itibaren beş gün boyunca açık olan “Tesco hot cross bun café” brunch, ikindi atıştırması ve beş çeşit kaliteli yemek sunuyor. 

Paskalya temalı kafede servis edilen her yemek ve kokteyl, bu yılki Tesco sıcak cross çörek yelpazesinde benzersiz ayrıntılar içeriyor.

Menüde brunch için vegan hot cross bangers and smash ve ikindi atıştırması için sıcak cross çörekler var. Akşam yemeği için sıcak cross çörek espresso martini ve sıcak çapraz çörek biftek tartar olacak.

Bir dizi ihtiyaca uygun bitki bazlı ve glütensiz seçenekler mevcut olacak ve tüm yiyecekler Tesco şefleri tarafından hazırlanacak.

OpenTable aracılığıyla her oturumda açık olan masaların bir kısmında rezervasyon yapılabilir. Kafeden elde edilen tüm gelir, süpermarketin yardım kuruluşu olan Trussell Trust’a bağışlanacak ve bu paskalyada, krizdeki insanlara acil gıda ve destek sağlamalarına yardımcı olacak.

Yemek deneyimi Splendid tarafından yönetiliyor ve yürütülüyor, Shoreditch’teki Iron Bloom’da gerçekleşiyor. Aktivasyon, paskalya yemeği fırsatlarını geliştirirken “konuşulabilirlik” sağlayan yaratıcı bir aktivasyon üretmek için oluşturuldu.

Splendid, prodüksiyon ajansı Push ile birlikte, Cater ile catering ve personel alımını denetledi. Influencer faaliyetlerine bakan Goat Agency’yle de çalıştı.

Çeviri ve haber: Necla Eylül Durukan

Senin için
Tümünü göster
EssenceMediacom yeni dönem ajansı olarak lanse edildi

GroupM’in en yeni ajansı, yeni fırsatlar yaratacak ve gerçek entegre...

Spotify’ın ücretli kullanıcı sayısı 200 milyonu aştı

Popüler çevrim içi müzik servisi Spotify’ın paylaşılan dördüncü çeyrek sonuçlarına...

Tinder 500 dolarlık abonelik sistemini test ediyor

Online flört uygulaması Tinder’ın, ayda 500 dolar olacak bir abonelik...