Tekzen’den patili dostlarımıza hediye

Sokak hayvanlarının hayatlarına çeşitli projelerle dokunan Tekzen, can dostlarımız için 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında mama hediye edecek.

Tekzen, proje kapsamında 4 Ekim’de Türkiye’deki bütün mağazalardan ve online’dan alışveriş yapan tüm müşterilerine pet shop kategorisindeki kendi markası olan Tekzen Best Friends’i hediye edecek. Aynı coğrafyayı paylaştığımız sokak hayvanlarına yaşam alanı tanınması, beslenme ve yaşam kalitelerinin yükseltilmesi bilinciyle hareket eden Tekzen, evi sokaklar olan can dostlarımızın hayatlarına küçük bir dokunuşlar yapmaya devam ediyor. 

59 ilde 140 mağaza ile müşterilerine hizmet veren Tekzen, 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü’nde de zor şartlarda sokakta yaşayan ve sahiplenilmeyen sokak hayvanlarının daha iyi koşullarda yaşamlarını sürdürebilmeleri için ‘Pati Dostu Evler’ projesini de hayata geçirmişti. Bu proje ile belediyenin tahsis etmiş olduğu 97 noktaya 250 kulübe bağışlayarak patili dostları rengârenk yuvalarla buluşturmuştu. 

Ev güzelleştirme merkezi Tekzen, sahipsiz sokak hayvanlarının daha iyi koşullarda yaşaması için bu yıl da 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü’nde sokakları Tekzen çalışanlarının boyadığı kulübelerle renklendirdi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.