“Teknoloji Yanında, İşler Yolunda” kampanyası devam ediyor

Türk Telekom Grubu, “Teknoloji Yanında, İşler Yolunda” reklam kampanyasının dördüncü filmini yayınladı. Reklam filmi, Türk Telekom Grubu’nun iş yerlerinin artan mobil internet ihtiyacına yönelik çıkardığı 8 GB’lık yüksek kotalı ve uygun fiyatlı mobil kampanyasını anlatıyor. Filmde, müşteri ziyaretine giden Sabit Bey (Güven Kıraç) ve oğlu Fikri (Öner Erkan) yoğun trafikte sıkışıp kalıyor. Teknolojiye yatkın ve yenilikçi karakter Fikri, babasını cep telefonundan interneti istediği kadar kullanabileceği konusunda rahatlatmaya çalışıyor. Filmde, yeniliklere endişe ile yaklaşan baba ve teknolojiye yatkın oğlu Fikri’nin çatışması esprili bir şekilde anlatılıyor.

Reklam filmi, cep telefonundan internet kullanmaya çekinenlerin ön yargılarını Türk Telekom Grubu’nun mobil operatörü Avea’nın, Türk Telekom veya TTNET müşterilerine özel yüksek kotalı, 2000 dakika, 2000 SMS içeriği ve uygun fiyatıyla İşyerim Mobil 8 GB kampanyası ile kırmayı amaçlıyor.

Türk Telekom Grubu’nun “Teknoloji Yanında, İşler Yolunda” reklam kampanyasının dördüncü filminin yönetmen koltuğunda Can Ulkay yer aldı, reklam müziklerini ise Jingle House yaptı.

Künye:

Kampanya adı: Avea İşyerim Mobil 8 GB İnternet Kampanyası

Reklamveren: Türk Telekom Grubu

Reklamveren Yetkilisi: Nurçin Koçoğlu, Hande Us Badur

Reklam Ajansı: M.A.R.K.A.

Yaratıcı Yönetmen: Hulusi Derici

Yaratıcı Grup: Ece Berktav, Caner Doğan, Sergen Bayram, Senem Özyürek, Çağrı Çelik

Grafiker: Necdet Polat

Genel Müdür Yardımcısı: İlkay Ünlü

Müşteri Grubu: Jülide S. Coşkuner, Berrak Selin

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.