artwork

Teknoloji sorunlarına KitKat molası

8 ay önce

0

Parolanızı unuttuysanız, Wunderman Thompson’ın bu reklamına kendinizi yakın hissedebilirsiniz

Sahip olduğu ünlü “Have a Break” sloganıyla bilinen Nestlé markası, insanlara “teknoloji sorunları gününüzü mahvetmesin” diyor.

Garip güvenlik sorularından şifreleri unutmaya veya bilmediğiniz bir WhatsApp grubuna eklenmeye kadar, herkesin günlük hayatından bir şeyler bulabileceği bu kampanya, ortak hayal kırıklıklarına parmak basıyor.

KitKat Kıdemli Marka Yöneticisi Stephanie Scales: “KitKat’ta 85 yılı aşkın süredir mola vermenin arkasındayız ve yeni kampanyamız da öyle… Günümüzün hızlı tempolu dünyasında, hepimiz daha fazlasını yapmak ve daha fazlası olmak için birçok taleple karşı karşıya kalıyoruz, bu nedenle ara vermek her zamankinden daha önemli.

Bu kampanya aracılığıyla insanları teknolojik hayal kırıklıklarından uzaklaşmaya, düşünmek için bir dakika ayırmaya, sıfırlanmaya ve yenilenmiş bir bakış açısıyla geri dönmeye teşvik etmek istiyoruz. Lezzetli bir KitKat gofretiyle kendinizi şımartmaktan daha iyi bir mola var mı? Öyleyse haydi, Mola Verin!” dedi.

Reklam, 7 Ağustos’tan kasım ayının sonuna kadar TV yayınlarında, VoD, sosyal medya ve açıkhavada yayında olacak.

Meşhur ‘Have a Break, Have a KitKat‘ sloganı, 1958’de reklam ajansı J. Walter Thompson tarafından yaratılmıştı.Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: The Drum

Senin için
Tümünü göster
Barilla’dan Sevgililer Günü İçin Romantik Bir Dokunuş

Barilla ile Sevgililer Günü: Makarna ile Sevgiyi İfade Etmek...

Happy People Project üst üste ikinci sene Super Bowl’da

Happy People Project imzalı reklam filmi iki senedir dünyanın en...

Disney’den Epic Games’e 1,5 milyar dolar yatırım

Eğlence endüstrisinin en büyük şirketlerinden Walt Disney, video oyunu geliştiricisi...