Tek tuşla su siparişi veren uygulama

Online İşler A.Ş, birçok markayı tek çatı altında toplayan ve tüketicilerin su siparişi vermelerini sağlayan “Damacana” uygulamasını hayata geçirdi. Mobil, SMS, Facebook ve Damacana‘nın internet sitesi üzerinden ücretsiz erişilebilen uygulama, kullanıcılara istedikleri su markalarından anında sipariş verme imkanı sunuyor.

Kullanıcıların ad-soyad, telefon ve adres bilgilerini girerek kayıt olabileceği ‘Damacana’ uygulaması, seçilen su markasını ‘şimdi’ veya ‘sonra’ butonuyla siparişin istenilen gün ve saatte kapıya getirilmesinde kolaylık sağlıyor. Herhangi bir numara çevrilmeden, birçok su markasını bir arada sunan platform, markaların tüm promosyonlarından da kullanıcıları haberdar ediyor. Bölgelere göre markalar ve bayilerle çalışılan uygulamada, markaların tanıtım sayfalarına girerek ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşma olanağı da ulunuyor.

20’den fazla markayı bünyesinde barındıran Damacana, Facebook sayfası üzerinden de su siparişi verme hizmeti sunuyor. Nisan ayından bu yana Abant, Assu, Buzdağı, Gümüş ve Kay gibi su markalarını bünyesine katan platform, Avrupa standartlarında 25 sağlıklı su markasını bir arada bulundurmayı ve 2013 yılının sonuna kadar 500 bin kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.