artwork

TEGV’den Cumhuriyet’in 100’üncü yılına özel film

1 yıl önce

0

Kurulduğu günden bu yana 3 milyondan fazla çocuğa nitelikli eğitim desteği sağlayan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın (TEGV), Cumhuriyet’in 100’üncü yılına özel olarak hazırladığı “Cumhuriyet’in Yüzleri” adlı film gösterime girdi.

“Bir Çocuk Değişir, Türkiye Gelişir” sloganıyla çağdaş nesillerin yetişmesi için Türkiye genelindeki etkinlik noktalarında nitelikli eğitim desteği sunan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Cumhuriyet’in 100’üncü yılını film, etkinlik ve sergilerle kutluyor. TEGV’in Cumhuriyet’in 100’üncü yılı için özel olarak hazırladığı “Cumhuriyet’in Yüzleri” adlı film gösterime girdi. Havas İstanbul ve Tilki Yapım’ın yapımını üstlendiği filmin seslendirmesini başarılı oyuncu Yetkin Dikinciler yaptı.

“Cumhuriyeti koruyan herkes, Cumhuriyet’in yüzüdür”

Cumhuriyet’in değerlerine yer verilen filmde, TEGV’li çocukların hedeflerine ulaşmalarında bu değerlerin sunduğu katkılara da değinildi. “İnanıyoruz ki azmiyle, heyecanıyla, hayalleriyle, kalbiyle Cumhuriyeti koruyan herkes, Cumhuriyet’in yüzüdür” denilen filmin senaryosunda bilgisayarla ilk kez TEGV’de tanışan ve bugün bilgisayar mühendisi olan Agit; çocukken, top oynayan erkek çocukların aralarına almak istemediği, bugün ise Kadın Milli Futbol Takımı’nda oynayan Arzu; TEGV’de rol aldığı bir tiyatro oyunundan sonra büyülenip bugün kendi tiyatrosunu kuran Hayrullah, TEGV’in kapısından girdikten sonra edindiği kitap okuma ve yazma alışkanlığı sayesinde metin yazarı ve muhabir olan Saime gibi TEGV’li çocuk ve gönüllülerin başarı hikayelerine yer verildi.

Künye
Reklamveren: Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV)
Marka Temsilcisi: Ebubekir Türk
Reklam Ajansı: Havas İstanbul
Yaratıcı Ekip: Zihni Başsaray, Hakan Karakurt, Buse Aksaç, Buğra Bahadır, Esra Yeşilli, Yeşim Çelik, Bahar Özaksoy, Fatih Can Karayılan
Marka Ekibi: Emel Aydınlı, Murat Ayabakan, Hilal Ören Giray, İrem Kara, Ceren Aydın, Hayri Semerci, Ecem Karabulut
Prodüksiyon Ekibi: İrem Akalın
Fotoğrafçı: Emre Yunusoğlu
Yapım Şirketi: Tilki Yapım
Seslendirme: Yetkin Dikinciler

Senin için
Tümünü göster
Castrol ilerlemenin olduğu her yerde

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi Castrol, yenilenen marka kimliğinin...