artwork

TBWA\Seminars, “Disruption in Research” ile başladı

11 sene önce

0

TBWA\ISTANBUL, TBWA\Seminars etkinliklerini başlattı. Bu seminerlerin ilki olan “Disruption in Research”, 27 Nisan 2012 tarihinde TBWA\ISTANBUL ofisinde gerçekleşti. Seminerde tüketici araştırmaları konusuna sıra dışı yaklaşımlar ele alındı.

Geçmişten beri kullanılan fokus gruplar, anketler, yüz yüze görüşmeler gibi konvansiyonel araştırma modelleri, artık yerini ezber-bozan yeni araştırma metotlarına bırakıyor. Bu bağlamda, yeni jenerasyon araştırma teknikleri, tüketicinin zihnine giden yolda pazarlamacıların elini kuvvetlendirme iddiasıyla karşımıza çıkıyor.

“Disruption in Research” seminerinde TBWA\ISTANBUL müşterilerine Eye-Tracking, Neuro-Marketing, Online Panel ve Etnografik Araştırmalar tanıtıldı.

GfK, ThinkNeuro, DORinsight ve Virtua’nın konuşmacı olarak yer aldığı organizasyonda, araştırma şirketlerinin temsilcileri TBWA\ISTANBUL Stratejik Planlama Departmanı’nın sorularını yanıtladı.

Önümüzdeki günlerde TBWA\Seminars kapsamındaki organizasyonlarına devam edecek olan TBWA\ISTANBUL, müşterilerini çeşitli konularda yenilikçi yaklaşımlarla buluşturmayı amaçlıyor.

Senin için
Tümünü göster
Twitter marka güvenliği parametrelerini geliştiriyor

Marka güvenliği Twitter’da Elon Musk’tan sonra da birincil öneme sahip...

Ascential ikiye bölünüyor, Philip Thomas CEO olacak

Cannes Lions sahibi Ascential ikiye bölünüyor; Duncan Painter ve Philip...

Yeni web sitemizin relansmanı için bir ilke imza attık

Campaign Türkiye olarak yenilenen yüzümüz için exclusive bir kampanya oluşturduk...