artwork

TBWA\London’ın yeni CEO’su Larissa Vince

3 yıl önce

0

Larissa Vince, iki yıldan kısa bir süre çalıştığı bağımsız yaratıcı ajans Now‘dan, Omnicom’un TBWA\London ajansına CEO olarak katılmak için ayrıldı.

Saatchi & Saatchi London’ın eski genel müdürü Vince, danışman ve liderlik koçu olmak için TBWA\Londra’dan ayrılan Sara Tate’in koltuğuna geçiyor.

Vince, CCO Andy Jex, Chief Strategy Officer Anna Vogt ve COO’luğa terfi ettirilen Genel Müdür Katie Jackson ile birlikte ajansı yönetecek.

Vince ve Jex daha önce kendisinin yönetici yaratıcı yönetmen olduğu Saatchi & Saatchi’de birlikte çalışmışlardı.

TBWA\London’ın müşterileri arasında Adidas, Nissan ve Pladis bulunuyor. 2020’nin sonunda 131 çalışanı vardı ve Campaign School Reports’a göre 34 çalışanı olan Now’ın yaklaşık dört katı büyüklüğünde.

Vince şunları söyledi: “TBWA\London zaten güçlü bir noktada faaliyet gösteriyor ve şimdi, ajansın enerjisini yükseltme ve onu tam potansiyeline çıkarma zamanı. Ajansla ilgili harika ve bence benzersiz olan şey, müşterilerimize daha küçük bir ajanstan görebilecekleri odaklanma becerisini ve ilgiyi verebilecek boyutta olmamız.”

Vince, Publicis Groupe’ta dokuz yıl geçirdi ve Saatchi & Saatchi’de pazarlama direktörlüğüne yükseldi. Daha önce Campaign’de editör yardımcısıydı.