TBV, Film Hack Türkiye yarışmasını düzenliyor

Türkiye Bilişim Vakfı, YouTube iş birliğiyle 9 Şubat Güvenli İnternet Günü kapsamında Film Hack Türkiye isimli bir video yarışması düzenliyor. Kreatif ajansların yarışacağı, YouTube videolarının değerlendirileceği ve kâr amacı gütmeyen bir yarışma olan Film Hack Türkiye’nin konu başlığı ise “Güvenli İnternet” olarak belirlendi.

22 Ocak günü Google Türkiye Ofisi’ni ziyaret etme imkanı bulabilecek ajanslar yarışma ile ilgili yüz yüze bilgi alabilirken bu fırsatı yakalayamayanlar ise e-posta aracılığıyla [email protected] adresi üzerinden iletişim kurabilecek.

İlgili ajanslar tarafından oluşturulan ve 3 Şubat’a kadar teslim edilecek filmler, özel jüri tarafından değerlendirilecek. Film Hack Türkiye yarışmasının sonuçları ise tüm dünyada ve ülkemizde “Güvenli İnternet Günü” olarak kutlanan 9 Şubat’ta düzenlenecek ödül töreninde açıklanacak.

İnternetin güvenli ve bilinçli bir şekilde kullanılması konusunda farkındalık yaratmaya yönelik çalışmasıyla Film Hack Türkiye yarışmasında birinci olan ekip, Google Londra ofisini ziyaret etme ve  YouTube kreatif ekipleri ile bir araya gelme şansını yakalayacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.