artwork

Tazefikir üç yeni markayla anlaştı

5 sene önce

0

15 Mart 2018’de gerçekleştirilen Campaign Türkiye Agency & Brand of the Year‘da “Yılın Sağlık İletişimi Ajansı” ödülünü alan Tazefikir üç yeni markayla anlaştı. Sağlık İletişimi alanında Türkiye’nin en çok ödül alan ajansı olan ve son iki yılda 3 kez Yılın Sağlık İletişimi Ajansı seçilen Tazefikir, Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi’nin iletişim çalışmalarını yürütecek.

Sağlık iletişiminin önde gelen ajanslarından Tazefikir üç yeni markayla anlaştı.

Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları bünyesinde yer alan ve yaklaşık 100 yıllık tarihiyle sağlık alanında öncü ve yenilikçi pek çok hizmete imza atan Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi 360 derece pazarlama iletişimi ajansı olarak Tazefikir ile anlaştı.

Bu gelişmeyle Tazefikir, hizmet verdiği markalar için gerçekleştirdiği yaratıcı kampanya ve projelere ek olarak hastane iletişimi konusunda da yenilikçi çalışmalar yapmaya hazırlanıyor. Bugüne kadar ulusal ve uluslararası yarışmalarda pek çok ödüle imza atan Tazefikir, 2006 yılından bu yana tam hizmet reklam ajansı olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Dijital ajansı Teknofikir ile hizmet verdiği markalara 360 derece hizmetler sunuyor.

Yeni müşteri için yeni reklam filmi

Tazefikir, birlikte çalışmaya başladığı üç markadan biri olan MedAmerikan Tıp Merkezi için hazırladığı reklam filmini de yeni müşteri haberinin hemen ardından yayına aldı.

MedAmerikan Tıp Merkezi reklamında bahar alerjisi ele alınıyor ve bu durumdan mustarip kişiler doktorunu ziyaret etmeye yönlendiriliyor.

Reklamın künyesi

Reklamveren: MedAmerikan

Reklamveren Yetkilisi: Satia Advan

Reklam Ajansı: Tazefikir

Yaratıcı Ajans Başkanı: Çağlar Gözüaçık

Kreatif Direktör: Sadık Sakin, Güven Haktanır

Jr. Sanat Yönetmeni: Gizem Kuşçu

Reklam Yazarı: Öncü Özsu

Müşteri İlişkileri Direktörü: Simla Pala

Müşteri İlişkileri: Deniz Sınır

Ajans Prodüktörü: Tamer Gültekin

Kurgu Yönetmeni: Erkan Ketenci

Prodüksiyon Şirketi: Teknofikir

Senin için
Tümünü göster
Pazarama’nın reklam yüzü komedyen Gökhan Ünver Oldu

Türkiye İş Bankası iştiraki Pazarama, e-ticaret sektöründeki iletişim adımlarına yeni...