Taylor Swift mobil uygulama çıkardı

Hayran kitlesinin büyüklüğüyle dikkat çeken Taylor Swift mobil uygulama çıkardı. Müzisyen böylelikle hayranlarıyla her an iletişim halinde olmayı amaçlıyor.

Taylor Swift mobil uygulama çıkardı

Taylor Swift, The Swift Life isimli uygulamayı hazırlarken daha önce Katy Perry Pop, Britney Spears: American Dream, Nicki Minaj: The Empire ve Kim Kardashian: Hollywood isimli son derece popüler oyunlara imza atan ve ünlülerle çalışan geliştirici şirket Glu ile iş birliği yaptı. Glu’nun CEO’su Nick Earl de yaptıkları bu yeni uygulamayı “yeni dijital eğlence projesi” olarak tanımlıyor.

Taylor Swift mobil uygulama çıkardı

Taylor Swift mobil uygulama çıkardığını duyurmak için bir video da kaydetti ve uygulamanın tanıtımını yaptı. Videoya bakıldığında uygulamanın Instagram ve Tumblr’dan esintiler taşıdığı göze çarpıyor. Aynı zamanda Taylor Swift hayranları bu uygulama ile doğrudan müzisyenle bağlantılı olacaklar.

Uygulamanın yanı sıra Swift aynı zamanda “Taymojis” isimli yeni emojilerini de tanıtacak. The Swift Life uygulaması 2017’nin sonlarına doğru hem Android hem de iOS cihazlarda kullanılabilecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.