Tavuk olmakla suçlanan Conor McGregor Burger King reklamında

Boks ve UFC gibi dövüş sporlarıyla ilgileniyorsanız ya da geçen sene ağustosta “yılın dövüşü” olarak lanse edilen boks maçından öyle ya da böyle haberdar olduysanız, Conor McGregor ismini bilirsiniz. O karşılaşmadan sonra potansiyel rakipleri tarafından tavuk olmakla suçlanan Conor McGregor Burger King reklamında tavuklu sandviç satıyor ve yine gülümsetmeyi başarıyor.

Conor McGregor Burger King reklamında rakiplerine teşekkür ediyor.

Geçen ağustos ayında Conor McGregor UFC kariyerini geride bırakıp Floyd Mayweather Jr. ile baştan sona reklam kokan bir boks maçı gerçekleştirdi. Sadece maçın kendisi değil, tüm tanıtım süreci de bir PR başarısı olarak not edilmeli. Sonuçta McGregor bu maçı kaybetse de 100 milyon dolar kazanarak muradına erdi.

McGregor Jr.’ın üniversite masrafları karşılandı

McGregor’ın UFC’den uzaklaşması rakiplerini kızdırdı. Yakın zamanda Rus dövüşçü Khabib Nurmagomedov ve Tony Ferguson, kendisini yeniden ringe davet etmek amacıyla McGregor’ı tavuk olmakla suçladı. Bu iyi haberdi, daha fazla paranın geleceğini gösteriyordu. Nihayetinde tavuk olmakla suçlanan Conor McGregor Burger King reklamında tavuklu sandviç satmaya başladı.

Burger King reklamında Conor McGregor kendisinden kral olarak bahsediyor ve Burger King maskotunun getirdiği baharatlı çıtır tavuk sandviçini övgüler eşliğinde yiyor. Buraya kadar her şey normal, reklamda olması gereken de budur. Mesajını verdikten sonra da rakiplerine “Sayenizde çocuğum minik McGregor’ın üniversite masrafları da karşılandı” diyerek teşekkür ediyor.

Burger King’in dövüşçülerle ilk çalışması Conor McGregor’la olmadı. Aslında Burger King maskotu 2015 yılında, yine “yılın dövüşü” olarak lanse edilen bir diğer karşılaşmada, Floyd Mayweather’ın maiyeti içinde yer almış ve bunun için 1 milyon dolar ödemişti.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.