Tangrams, shortlist’e kalanları açıkladı

Asya-Pasifik bölgesinin en büyük yerel etkililik ve strateji odaklı yarışmalarından biri olan Tangrams, 2018 yılı için shortlist’e kalanları açıkladı.

Spikes Asia Yaratıcılık Festivali ve Tangrams Festivali’nin direktörü Joe Pullos, “Her sene aldığımız başvurular jürimize ilham vermeye devam ediyor. 2018 yılı da bir istisna olmadı, gelen tüm başvurular jürinin birinci aşamada  gerçekleştirdiği titiz bir değerlendirmeden geçti ve iki haftanın sonunda shortlist’ler belirlendi. Shortlist’e kalanlar ikinci aşamada yeniden gözden geçirilerek değerlendirilecek. Ardından, Singapur’da gerçekleşen canlı değerlendirme sonucu 5 ayrı kategorideki kazananlar belirlenecek” diye açıklama yaptı.

Gelen tüm başvurular, bölgedeki ve bölgenin dışındaki endüstri liderleri tarafından detaylı bir şekilde analiz edilip değerlendirildi. Aşağıda her kategori için kalan shortlist sayısını görebilirsiniz.

Etkililik                   50
Medya Stratejisi   42
Dijital Strateji        42
Data & Analitik     20
e-Reklam              13
Toplamda:            167

Bu yıl yarışmaya katılan yeni kampanyalar dışında, Telgrams geçtiğimiz sene Spikes’ta Altın ve Grand Prix kazanan çalışmalardan da başvuru aldı. Tangrams 2018’de pek çok kategoride shortlist’e kalan kampanyalardan bazıları, The Billion Point Giveaway ve The Hearing Test in Disguise ile DB Beer Bottle Sand. Birçok bağımsız ajans da shortlist’e kalmayı başardı. The Womb India’nın “Let’s make viral products instead” kampanyası 4 farklı kategoride shortlist’e kalmayı başaran çalışmalardan biri. Bir bağımsız ajans için bu övgüye değer bir başarı.

Tangrams Effectiveness @ Spikes, 26-28 Eylül tarihlerinde Spikes Asia Yaratıcılık Festivali kapsamında gerçekleşecek. The Spikes delegeleri, katılımcılara iki gün boyunca sürecek olan Tangrams Etkililik programına ve diğer 7 Spikes Asia yaratıcı iletişim programlarına katılma fırsatı yakalıyor. Delegeler; üç gün boyunca dört farklı sahnede gerçekleşecek sekiz programda yaratıcılık, teknoloji, etkililik ve eğlence alanlarına son gelişmeler hakkında aydınlanabilir. Delegeler aynı zamanda, Tangrams Ödülleri ve Spikes Asia Ödülleri törenlerine de katılma şansı yakalıyor.

Tangrams shortlist’lerine kalanları www.tangrams.asia adresinden görebilir, delege biletlerinin ön satışları için www.spikes.asia adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.