Tamek Zinde reklamı hikayesini eller üzerinden anlatıyor

Tamek yeni bir kategoriye girerek Tamek Zinde ile tüketicilerine zindelik ve form sunmaya başladı. İki çeşit detox içeceği ve iki çeşit B vitaminli meyve suyundan oluşan Zinde serisi için bir dijital film yayınlandı. MOWO imzalı Tamek Zinde reklamı hikayesini eller üzerinden anlatıyor, modern kadının temposunu işliyor.

Tamek, formuna önem veren ve aktif yaşamı benimseyen tüketicileri için yepyeni bir kategoride 4 farklı lezzet sunuyor. Tamek Zinde serisi altında yer alan “Tamek Zinde Detox”un yeşil ve kırmızı içecekleri, tüketicilerin gün boyu ihtiyaç duydukları enerji ve tokluk hissini verirken, B vitaminleri ile zenginleştirilmiş Tamek Zinde Vitaminli’nin kırmızı meyveli ve yeşil meyveli çeşitleri fiziksel ve zihinsel sağlığı destekliyor.

Tamek Zinde reklamı modern kadının bir gününü anlatıyor.

 

Başrolde modern kadın

Sağlıklı yaşam ve beslenme konusundaki bilinç düzeyinin ve tüketici taleplerinin artmasıyla piyasaya sunulan Tamek Zinde’nin dijital filminin başrolünde, hayatın koşuşturmacısı içerisinde sağlıklı beslenerek zinde kalmak isteyen ancak zaman sıkıntısı çeken modern bir kadın var.

 

Hikayeyi eller anlatıyor

MOWO tarafından hazırlanan ve anlatım şekliyle dikkat çeken dijital filmde, hikaye eller üzerinden anlatılıyor. Modern kadının gündelik temposu, eğlenceli ve renkli bir şekilde gözler önüne seriliyor. Viral filmin dillere kolayca yerleşecek özgün müziği ise, Paul Dwyer SM Production tarafından özel olarak hazırlandı.

9 Nisan’da dijital mecralarda yayınlanmaya başlayan Tamek Zinde dijital filmi 15 Mayıs’a kadar gösterilmeye devam edecek.

Reklamın Künyesi

Reklamveren: Tamek
Reklamveren Marka Ekibi: Gamze Kuru, Neslihan Ersoy
Reklam Ajansı: MOWO
Yönetici Kreatif Direktör: Banu Tandoğan, Hare Doğu
Ajans Direktörü: Cem Perek
Marka Ekibi: Hazal Bedük Başer
Sanat Yönetmeni: Seda Türen
Prodüksiyon Şirketi: Serkan Tunç Prodüksiyon
Yönetmen: Serkan Tunç
Jingle: Paul Dwyer SM Production
Kullanılan Mecralar: Dijital

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.