artwork

Tahincioğlu’ndan All-Star için özel kampanya

5 sene önce

0

Tahincioğlu Gayrimenkul, Pazar günü finali oynanan All-Star kampanyasının bir ayağı olarak Smaç yarışmalarında daha önce denenmemiş bir kampanyayı hayata geçirdi. Smaç yarışmasının şampiyonu Onuralp Bitim’in ilk smacı kendisinin gözlerinden canlı olarak Tahincioğlu Gayrimenkul Facebook hesabından takipçileriyle paylaşıldı.

Projeyi hayata geçirmek için livestream yayın yapan özel bir kamerayı smaç esnasında sporcunun kafasına sağlığını tehdit etmeden yerleştirebilmek için özel endüstriyel tasarım bir kask hazırlandı. Canlı yayın sırasında kaliteli görüntünün kesintiye uğramadan elde edilebilmesi için gerekli internet hızına etkinlik boyunca ulaşabilmek adına Sinan Erdem’in IT ekibiyle bir hafta boyunca teknik testler yapıldı. Sporcuyla bir hafta boyunca idmanlarda kask ile birlikte smaç denemeleri yaptırıldı. Ve bütün bu çalışmalar sonucunda ilk kez bir marka, bir smaç şampiyonasında basketbolcunun görüş açısından o anki smaç heyecanını kendi Facebook hesabından verme şansı buldu.

Onuralp Bitim’in gözünden yapılan yayının görüntüleri sosyal medya üzerinde 129.500 defa izlendi. Tahincioğlu, Smaç Kralı’nı aradığı reklam filmini de geçtiğimiz günlerde yayınlamıştı.

Künye:

Reklamveren Tahincioğlu Gayrimenkul
Dijital Ajans Rhino Runner
Prodüksiyon Rhino Runner
Proje Koordinatörü Ferhat Mısırlı
Yönetmen Kutay Soysal
Endüstriyel Tasarım Kutay Soysal
Metin Yazarı Baran Karakuş
Yönetmen Asistanı Emre Günay
Video Prodüksiyon Yunus Ceyhan, Ekrem Edalı
Sosyal Medya Göktül Bilirgen
Tedarik Müdürü Ahmet Kantar

 

Senin için
Tümünü göster
Salih Bademci, yüzü olduğu Setur için kamera karşısına geçti

Setur, Salih Bademci ile sene boyunca yayınlayacağı reklam filmlerinde Setur’un...

Dünyada Ne Görürseniz: İstanbul’dan

Turkish Cargo’nun mega hub’ı SMARTIST, dünyayı birbirine bağlayarak küresel ekonomiye...